Fabryczne mocowanie z joystickiem

Ciągniki MF moga zostać wyposażone w fabryczne mocowanie do ładowacza wraz z zintegrowanym joystickiem obsługującym wszystkie funkcjie ładowacza oraz przekładnie ciągnika.

ergonomiczny - joystick

 

 

Ergonomiczny fabryczny joystick, będący opcjonalnym wyposażeniem ciągników Massey Ferguson. To unikalne rozwiązanie pozwala sterować nie tylko ładowaczem ale także przekładnią ciągnika. Dzięki temu operator nie odrywa lewej ręki od kierownicy a prawej od Joysticka. Ponadto funkcja Stop&Go (sprzęgło w hamulcu) sprawia, że operator podczas pracy może się ograniczyć do używania jednego pedału.

-

Dostępność - Fabrycznego joysticka

Dostępność fabrycznego joysticka z kontrolą elektrohydrauliczną jest uzależniona od modelu i wersji wyposażenia

 

Model Joystick mechaniczny Joystick sterowany elektrohydraulicznie
MF 5608/5609/5610 m -
MF 5611/5612/5613 Essential m m
MF 5611/5612/5613 Efficient - m
MF 6600 Essential m -
MF 6600 Efficient & Exclusive - m
MF 7714-18 Essential m -
MF 7714-18 Efficient & Exclusive - m
MF 7719-26 Efficient & Exclusive - m

Wersje wyposażenia

 

-


Essential z mechanicznym joystickiem

-


5600 4 cyl. z elektronicznym joystickiem

-


Efficient z joystickiem elektrohydraulicznym

-


Exclusive z joystkiem multipad

Zobacz pozostałe ładowacze czołwe >>

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna