DANE  TECHNICZNE

MultiOne seria 6.3 SD

  MultiOne 6.3 SD                                            
Silnik Yanmar 3TNV76  
Moc 28 HP / 21 kW  
Rodzaj paliwa Diesel  
Napęd Hydrostatyczny  
Prędkość 14 km/h   
Wydatek pompy hydr. 31 l/min  
Max. wysokośc podnoszenia 2,90 m  
Siła wyrywania 1400 kg  
Promień zawracania wewn./ zewn. 825/2090 mm  
Ogumienie std. 23X8.50-12  
Waga maszyny 1610 kg  
Ciężar wywracający z dodatkową przeciwwagą 1500 kg  
Ciężar użyteczny z przeciwwagą - maszyna prosta 1200 kg  
Ciężar użyteczny z przeciwwagą - na skręcie 900 kg  
     

wszystkie wymiary ładowarki 6.3 SD szerokość wysokość

 

MultiOne Seria 6 SD

900 - 1500 kg

MultiOne SD została specjalnie opracowana do użytku w ciasnych przestrzeniach: siedzenie kierowcy umieszczone z tyłu, zapewnia maszynie elastyczność i możliwość poruszania się w ciasnych przestrzeniach. Seria SD zbudowana na nowej platformie zapewnia dobrze znane zalety MultiOne: wielofunkcyjność i wydajność. Szeroka gama oryginalnych osprzętów sprawia, że te nowe mini ładowarki MultiOne są niezbędnymi maszynami do zastosowań, takich jak rolnictwo, gdzie potrzebne są wiele rodzajów narzędzi do prac przy gospodarstwie. Poprzez zastosowanie konstrukcji siedzenia na tylnej osi z przegubem przed operatorem możemy wykonywać manewry w nawet najciaśniejszych budynkach gospodarskich, a to wszystko dzięki bardzo małemu promieniowi skrętu.

ładowarka przegubowa multione serii 7.3 SD z siedzeniem z tyłu

 

DANE  TECHNICZNE

MultiOne seria SD

  MultiOne 6.3 SD
Silnik Yanmar 3TNV76
Moc 28 HP / 21 kW
Napęd Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 31 l/min 
Max. wysokość podnoszenia 2,90 m
Ciężar wywracający 1500 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 1200 kg
Waga maszyny 1610 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria SD

 

    Wydajność i obsługa

 

MultiOne to maszyny z dużą ilością mocy i pojemności w małym, wielofunkcyjnym korpusie. Kompaktowe rozmiary i przegubowa rama MultiOne zapewniają doskonałą manewrowość tam, gdzie jest to potrzebne. Od małego wewnętrznego obszaru roboczego po otwarte pole, MultiOne może dotrzeć do miejsc, do których inne maszyny nie docierają. Bezpośredni napęd na 4 koła zapewnia doskonałą przyczepność nawet w trudnym terenie i warunkach, podczas gdy samoblokujący mechanizm różnicowy (DBS - Dynamic Block System) jest przydatny do pracy na miękkim podłożu, unikamy uszkodzeń trawy. Przyczepność zapewnia również kontrola trakcji na oblodzonym lub błotnistym terenie dzięki rozdzielaczowi momentu obrotowego.

 

  • Bardzo mały promień skrętu
  • Duży udźwig
  • Dobra widoczność z miejsca operatora

Multione seria SD kabina

 

 

Multione seria SD maszyna z boku

 

   niezawodność i Innowacja

 

Wizją projektową MultiOne jest bycie najlepszym w swojej klasie rozwiązaniem pod względem niezawodności i innowacyjności. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań to ugruntowana wartość MultiOne, a także zgodność z wewnętrznymi standardami High Quality, które są podstawą projektowania MultiOne. W MultiOne stosowane są tylko komponenty najlepszej jakości, wdrażane są najlepsze procesy na etapie projektowania i produkcji. Modele oznaczone literą S, daj nam jeszcze lepsze możliwości transportowe, szczególnie tam, gdzie przejazd pomiędzy jednym placem budowy a drugim zajmuje więcej czasu. W przypadku maszyny 8.4 S podwoiliśmy prędkość przejazdową montując 2 biegi.

 

  • Nowa platforma 
  • Łatwe manewrowanie w ciasnych przestrzeniach
  • Multi-złącze w standardzie

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria SD

 

-


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

-


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

-


4-funkcyjny joystick

4-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

ROPS FOPS system zabezpieczający operatora


ROPS FOPS

ROPS (Rollover Protection System) to system lub konstrukcja przeznaczona do ochrony operatora przed obrażeniami spowodowanymi przewróceniem maszyny. FOPS system ochrony przed spadającymi przedmiotami.

Zobacz video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna