Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 • FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące finansowania fabrycznego maszyn rolniczych UNIA

   

  Finansowanie fabryczne UniaUNIA - FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Program finansowania maszyn rolniczych UNIA, sprzedawanych na terytorium Polski przez autoryzowanych dystrybutorów maszyn. Program jest obsługiwany przez firmę De Lage Landen Leasing Polska S.A. Oferta finansowania jest skierowana do wszystkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym (gospodarstwa rodzinne, firmy). Dzięki finansowaniu nabycie maszyn UNII jest łatwiejsze. Objęte są wszystkie maszyny rolnicze z oferty: pługi, agregaty, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, siewniki, zestawy uprawowo-siewny, sadzarki, kombajny do zbioru ziemniaków, prasy, owijarki, zgrabiarki, silosy...

  Dostępne jest finansowanie 0%* w schemacie 50/50 lub 4x25%. Wpłata początkowa wynosi więc 25 lub 50%. Raty są roczne lub kwartalne a okres finansowania wynosi do 1 roku.
  Dostępne jest również Finansowanie Elastyczne, z oprocentowaniem już od 1,99%*. Tutaj wpłata początkowa jest od 0%, raty są ustalane indywidualnie, natomiast okres finansowania jest do 7 lat.

  Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi z naszymi przedstawicielami handlowymi celem uzyskania szczegółów finansowania. W zakresie maszyn Unii informacji udzielą Państwu również następujące osoby:

  Product Manager - Michał Łuczak, tel. 61 8 961 111

  Product Manager - Marcin Ułamek, tel. 61 8 961 115

  Dyrektor Sprzedaży - Paweł Bawolski, tel. 61 8 961 112  *Oprocentowanie jest uzależnione m.in. od kosztu pozyskania pieniądza przez finansującego. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.

Unia SILOSY FARMA

65 - 321 M3

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA
 
 silosy farma korbanek unia
 

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA służą do magazynowania suchego ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych i innych materiałów sypkich. To jedyne silosy faliste o tak wysokiej jakości w sektorze silosów farmerskich. Konstrukcja silosu zapewnia bezpieczeństwo przechowywania i długowieczność użytkowania. Blacha falista odbija promienie słoneczne, przez co silos mniej się nagrzewa. Ponadto każde walcowanie wzmacnia materiał i uodparnia go na wgniecenia. Szczelna konstrukcja podłogi zabezpiecza przed podsiąkaniem wody i dostawaniem się wilgoci. Aktywny system kondycjonowania ziarna w silosie umożliwia przepływ powietrza przez składowane ziarno, zastępuje tradycyjną metodę konserwacji zboża polegającą na szuflowaniu – zabezpiecza przed gromadzeniem się wilgoci pod dachem dzięki zastosowaniu głowicy wyciągowej Turbowent na dachu silosu. Podłoga kanałowa do przewietrzania ziarna to stabilna i trwała konstrukcja oparta na fundamentach, zapewniająca łatwe utrzymanie czystości w silosie, jak również w kanałach pod podłogą silosu – prosta w montażu i demontażu.

 


Konstrukcja silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

Silos konstrukcja zbiorników płaskodennych unia korbanek

 

silosy farma budowa konstrukcja korbanek unia

silosy farma budowa konstrukcja korbanek

 

Dane techniczne silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

dane techniczne silosy farma 50 80 100 korbanek

dane techniczne silosy farma 150 200 250 ok korbanek

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna