IM WCZEŚNIEJ TYM TANIEJ !

promocja NA kombajnY rostselmash 

OBEJMUJĄCA WSZYSTKIE MASZYNY: 

Nova ( 175 KM)

   369 900 PLN netto

Vector ( 228 KM)

   399 900 PLN netto

Acros 595 Plus ( 333 KM)

   609 000 PLN netto

RSM 161 (380 KM)

   809 000 PLN netto

Tourm 770 (520 KM)

1 016 000 PLN netto

Dowiedz się więCEJ

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

MASSEY FERGUSON 4700

TERAZ W PRMOCYJNEJ OFERCIE

od 119 000 zł netto 

 

512 721 512 

Korbanek Sp. z o.o. staje się autoryzowanym partnerem marki ARBOS w Polsce

 

Włoska firma ARBOS podpisała umowę dealerską z KORBANEK Sp. z o.o.

 

 

_r4_c2_r4_c2.jpg

 

Największy producent sprzętu rolniczego w Chinach koncern LOVOL będący właścicielem marek ARBOS, Goldoni i MaterMacc  oraz firma KORBANEK podjęli decyzję o nawiązaniu współpracy mającej na celu sprzedaż i serwis maszyn rolniczych ARBOS na terenie Polski.

 

Koncern LOVOL został utworzony w 1998 roku. Obecnie zatrudnia 15 tyś pracowników, a głównymi gałęziami produkcji są ciągniki i maszyny rolnicze, maszyny budowlane oraz pojazdy transportowe. W roku 2016 koncern LOVOL osiągnął dochód wynoszący 2,8 miliarda dolarów amerykańskich. Koncern poprzez przyjętą strategię ekspansji globalnej posiada swoje centra operacyjne oraz rozwojowe w wielu krajach świata w tym w Chinach we Włoszech oraz w Japonii.

 

W celu najlepszego dostosowania produktów dla rynków europejskich LOVOL zakupił i doinwestował markę ARBOS której początki sięgają roku 1896, fabrykę Goldoni, specjalizującą się w ciągnikach dla sadów i winnic oraz fabrykę MaterMacc znaną z maszyn uprawowych, siewnych i ochrony roślin.  Firma zatrudnia 2 tyś wysoce wyspecjalizowanych inżynierów między innymi we Włoszech gdzie produkowane są ciągniki rolnicze i maszyny towarzyszące ARBOS.

 

Dla Spółki Korbanek podjęcie współpracy z włoską firmą ARBOS mającej na celu sprzedaż jej produktów w tym ciągników rolniczych, sadowniczych i komunalnych oznacza możliwość dotarcia do klientów, którzy poszukują nowoczesnych i wydajnych rozwiązań oferowanych przy dobrej relacji ceny do jakości.

 

Głównymi założeniami biznesowymi firmy ARBOS dla maszyn rolniczych jest skoncentrowanie się na rolnikach poszukujących wydajnych i nowoczesnych maszyn za dostępną cenę dla małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych, gospodarstw sadowniczych, oraz firm usługowych i komunalnych. Współpraca pomiędzy firmą ARBOS i Spółką KORBANEK na bardzo ważnym rynku jakim jest Polska pozwoli na wymianę doświadczeń oraz opracowanie strategii dopasowanej do oczekiwań polskich rolników.

 

Śledź wiadomości !!!

 

ZOBACZ OFERTĘ CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH ARBOS