• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących Tracker . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

BERTHOUD TRACKER

3200 - 3200 L

Opryskiwacz zaczepiany TRACKER

Berthoud Tracker w trakcie opryskiwania na polu

DANE TECHNICZNE

Zbiornik

zbiornik z polietylenu 3200 litrów (poj. rzeczywista 3400 litrów)

Typy belek polowych

ALS 18, 20, 21, 24 m, 

AXIALE, 24, 28, 30, 32, 33 m, podnoszenie/opuszczanie, składanie/rozkładanie hydrauliczne, zawieszenie osiowe, amortyzacja: 4 regulowane sprężyny, 2 amortyzatory, korekcja pochylenia belki,

Komputer

D.P.Tronic (programowanie dawki oprysku, odczyt prędkości pracy, powierzchni pracy, ilości wypryskanych litrów, współpracuje z czujnikiem ciśnienia

EC Tronic (programowanie dawki oprysku, odczyt prędkości pracy, powierzchni pracy, ilości wypryskanych litrów, współpracuje z czujnikiem ciśnienia

Pompa

tłoczkowo-membranowa BP 280 (20 bar, 280 l/min)

Zbiornik na czystą wodę (l) 280
Zbiornik do mycia rąk (l) 18
Głowice

czteropozycyjne z 1 kompletem dysz płaskostrumieniowych (standard)

Rozmiar kół

koła z ogumieniem 9,5 x 48 (= 230/95 R48) (standard)

Rozstaw kół

zmienny w zakresie od 1,55 do 2,10 m,

opryskiwacz tracker

Seria TRACKER - zaczepiane, rolnicze

 

Wyposażenie dodatkowe (opcja):

 • Amortyzacja osi kół Actiflex

 • Zaczep skrętny

 • Zaczep z regulowaną wysokością

 • Taśmowy miernik poziomu cieczy

 • Zmienna geometria V

 • Recyrkulacja cieczy

 • Ogumienie 11,2 x 48, 12,4 x 46 lub 16,9 x 38

 • hamulce pneumatyczne

 • elektrorozdzielacz 4-funkcyjny dla belki Axiale (rozkł. belki z kasety komputera, rozkłdanie na 1/2, potrzebna tylko 1 para wyjść hydrauliki)

 • elektrorozdzielacz 6-funcyjny dla belki Axiale (rozkł. belki z kasety komputera, rozkłdanie na 1/2 lub 3/4, potrzebna tylko 1 para wyjść hydrauliki)

 • Zestaw GPS z automatycznym rozłączaniem sekcji

Opryskiwacz ciągany Berthoud Tracker do zadań specjalnych

BERTHOUD TRACKER W AKCJI

0

O marce Berthoud

Baner opryskiwacz marka Berhoud

Berthoud (znane również pod nazwą Berthoud-Agricole) to największy francuski producent, produkujący opryskiwacze polowe, opryskiwacze sadownicze, opryskiwacze do winnic, opryskiwacze samojezdne z ponad 100-letnim doświadczeniem, wchodzący w skład grupy Excel Industries, obejmującej najważniejszych producentów opryskiwaczy we Francji i na Świecie: Hardi, Tecnoma, Matrot, Caruelle, Nicolas, Evrard, Seguip, Thomas, CMC, Agrifac, Apache. Fabryka Berthoud jest położona w malowniczym zakątku Francji z winnicami, w których wytwarzane jest sławne wino Beaujolais, niedaleko Lyonu. Berthoud to jeden z nielicznych producentów, który proponuje w swojej gamie maszyn własne rozwiązania, począwszy od projektu, poprzez przeprowadzanie prób, testów i doświadczeń a skończywszy na seryjnej produkcji własnych komponentów takich jak pompy, komputery i belki do oprysku.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna