Fella Zgrabiarki jednokaruzelowe TS DN

340 - 450 CM

Pełna elastyczność oraz zaspokojenie potrzeb na maszyny zielonkowe dla każdego gospodarstwa to główna misja Firmy Fella.

Fella SM 320 kosiarka zawieszana zdjęcie z ciagnikiem Arbos na tle sklepu www.korbane.pl

Precyzja cięcia nawet w trudnych warunkach

Hermetycznie szczelny mechanizm sterowania obwodowego, z rolkami stalowymi zamocowanymi na łożyskach kulkowych. Osłona prowadząca ramiona wykonana z lekkiego stopu jest zabezpieczona przed kurzem i przesmarowana (może być ponownie przesmarowana). Zapewnia to długą trwałość i precyzyjną obsługę.

Prosta i silna stożkowa przekładnia zębata z wałkiem opartym na 3 łożyskach w celu zapewnienia długiej trwałości. Dokładne układanie pokosu nawet w przypadku obfitej ilości zielonki – dzięki długim palcom i wzmocnionym, gładkim od strony materiału nośnikom palców. Optymalny kształt wału pokosu ułatwiający pracę kolejnym maszynom dzięki możliwości przestawienia krzywki. Delikatne poruszanie się maszyny w czasie jazdy i optymalne jej dopasowanie się do ukształtowania gleby dzięki osi tandemowej (wyposażenie opcjonalne). Pałąki ochronne ze sprężyną i punktem obrotu znajdującym się na zewnątrz, wykonane z aluminium oszczędzają miejsce i użytą do składania siłę. Trzypunktowy układ zawieszenia maszyny z nisko osadzonym punktem trakcyjnym. Ustawienie w osi, napinacze teleskopowe zostały wyposażone w amortyzujące trzpienie.

Dane techniczne

Dane techniczne zgrabiarek jednokaruzelowych Fella TS DN

Model Szerokość robocza [m] Szerokość transportowa [m]

Liczba karuzeli

[szt.]

 Liczba ramion na karuzeli [szt.] Liczba podwójnych palcy na ramieniu [szt.]

 Zapotrzebowanie na moc [kW/PS]

Obroty WOM [obr/min.] 

Waga [kg]

TS 301 DN 3,40 1,42 1 8 3 17/23 540 360
 TS 351 DN 3,60 1,55 1 10 3 20/27 540 420
TS 391 DN 3,80 1,55 1 10 4 20/27 540 440
 TS 400 DN 3,85 1,68 1 10 4 20/27 540 520
TS 426 DN 4,20 1,83 1 12 4 30/41 540 580
TS 425 T Hydro 4,50 1,99 1 12 4 30/41 540 620
TS 456 DN 4,50 2,10 1 12 4 30/41 540 600

Zalety

Zalety zgrabiarek jednokaruzelowych Fella TS DN

 

Rolą zgrabiarek jest zebranie wysuszonej zielonki i ułożenie jej w równy wał pokosu. Zgrabiarki FELLA pracują wykorzystując wyłącznie technologię wirnikową. Zalety, które z tego wynikają, są następujące:

  • Czyste zgrabianie zielonki układanej w pokos za pomocą karuzeli.
  • Układany w pokos materiał nie przyczepia się do ramion nośnych palców, które są całkowicie gładkie z przedniej strony.
  • Całkowite zebranie zielonki i optymalne uformowanie pokosu dzięki palcom „Super-C”.
  • Zamknięta przekładnia zębata.
  • Styczny mechanizm sterujący, tzw. „prowadzenie obwodowe“.
  • Zoptymalizowanie ilości obrotów wirnika i przenie sienie napędu za pomocą stożkowych kół zębatych Gleasona.
  • Stalowe prowadnice łożysk kulkowych.
  • Smarowana krzywka sterująca.
  • Osłona prowadząca ramion nośnych palców wykonana z lekkiego stopu, ze szczelnymi pierścieniami z brązu z możliwością smarowania.
Niezależny serwis Massey Ferguson napis na tle ciagnika MF
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna