Przystawka Kemper podczas pracy w polu

Uniwersalne przystawki KEmper

 

 

 

 

Kompatybilne z wszystkimi sieczkarniami - Przystosowane do każdego rodzaju zbioru

 

Na drodze do sukcesu

 

 

Przystawka Kemper złożona podczas transportu zaczepiona do sieczkarni Claas

Mała szerokość transportowa i inteligentne składanie przystawki zapewniają doskonała widoczność. Zewnętrzne rotory tnące w modelach 345 plus, 360 plus i 375 plus są hydraulicznie składane do szerokości transportowej 3 m, w modelu 390 plus szerokość transportowa po złożeniu wynosi 3,3 m.

Nie tylko w polu seria 300 plus jest innowacyjną, również w ruchu drogowym przystawki mają bardzo widoczne plusy. Dzięki wbudowanemu oświetleniu i składanemu skrzydłu ( od 375 plus)  kierowca ma doskonały widok na drogę. Wysoka zwrotność i zoptymalizowana masa urządzenia dodatkowo ułatwiają transport.  

 

 

Przystawka Kemper widoczna od strony zeczepu do kombajnu wersja 345 plus


345 plus

 

Szerokość transportowa 3 m.

 

 

Przystawka Kemper w kolorze czerwonym wersja 360 plus


360 plus

 

Szerokość transportowa 3 m.

 

 

Przystawka Kemper wersja 375 plus o szerokości transportowej 3 m maszyna z oferty korbanek.pl


375 plus

 

Szerokość transportowa 3 m.

 

 

okazja od firmy Korbanek przystawka Kemper wersja 390 plus


390 plus

 

Szerokość transportowa 3,3 m.

 

 

Podwozie transportowe

 

 

Dodatkowe podwozie transportowe zapewnia komfort i automatycznie maksymalne bezpieczeństwo oraz spełnia najsurowsze przepisy ruchu drogowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowca ma doskonałą widoczność na drogę. Zoptymalizowana waga i zwrotność ułatwiają również transport. Gdy przystawka jest złożona dwie osłony bezpieczeństwa są auotmatycznie składane po obu stronach maszyny. Zintegrowane oświetlenie jest automatycznie podłączone. Kierowca nie musi opuszczać kabiny co pomaga zaoszczędzić cenny czas. Przystawka jest szybko gotowa do pracy co prowadzi do zwiększenia wydajności. Podwozie transportowe jest dostępne dla przystawek 8, 10 i 12 rzędowych serii 300 plus dedykowanych do sieczkarni Claas Jaguar serii 900.

 

Oferta od korbanek.pl przystawkakemper i podwozie transportowe zapewniające komfort przewozu maszyny

 

Łącznik elektryczny zapewniający zintegrowane oświetlenie od podwozia transportowego


Łącznik elektryczny

 

Zintegrowane oświetlenie jest automatycznie podłączone przez łącznik elektryczny.

 

 

Podwozia transportowe wyposażone w składane osłony boczne dostępne w ofercie firmy korbanek


Osłony boczne

 

Osłony boczne są składane automatycznie po obu stronach .

 

 

Podwozie transportowe stojące na polu gdy przystawka pracuję


Podwozie transportowe

 

Podwozie podczas pracy sieczkarni jest zaparkowane więc nie obciąża dodatkowo przystawki .

 

 

 

Kemper Seria 300 plus

600 - 900 CM

Adaptery serii 300 plus mogą być wyposażone nawet w 12 rotorów koszących co pozwala zastosować ten adapter do zbioru róznych upraw bez względu na rozstaw rzędów. Dzięki tej bezrzędowej technice zbioru można wjeżdżać w pole z każdej strony, co jest wielkim plusem w przypadku leżącej kukurydzy 

Kemper przystawka serii 300 plus bezrzędowa technika zbioru w maszynie z oferty firmy Korbanek

Profesjonalnie - w KAżdej Dziedzinie

Dla każdej sieczkarni odpowiednia szerokość robocza

 

Uniwersalne przystawki serii 300 plus charakteryzują się niską masą dzięki czemu nacisk na podłoże jest zmniejszony oraz zwartą budową dzięki której uzyskujemy dosknałą zwrotność. 

Plusy nie tylko w polu. Mała szerokość transportowa i inteligentne składanie przystawki zapewniają doskonałą widoczność a wysoka zwrotność zoptymalizowana masa dodatkowo ułatwiają transport. Dla przystawek 360 plus, 375 plus, 390 plus w połączeniu z sieczkarnią Claas Jaguar serii 900 dostępne jest dodatkowe podwozie transportowe stosowane w celu zmniejszenia obciążenia osi. 

Wysoka rentownośći szerokie możliwośći zastosowań to cechy wyróżnijące przystyawki firmy Kemper. Przystawkami firmy Kemper można zbierać oprócz kukurydzy wiele rośłin cienkołodygowych przeznaczonych na paszę i na biogaz. Bezrzędowy system zbioru z szybko pracującymi rotorami pozwala na pracę na całej szerokości roboczej nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. 

Kemper przystawka serii 300 plus składana okazja od korbanek.pl

Bezzrzędowy system  Zbioru 

 

 

Ścinanie kukurydzy przez przystawkę Kemper maszyne z oferty firmy korbanek pracującą z sieczkarnią marki Claas

Dzięki tej bezrzędowej technice zbierania można wjeżdżać na  pole z każdej strony, co jest wielkim plusemw przypadku leżącej kukurydzy. Jednolite doprowadzenie zbieranego materiału zbieranego materiału w kierunku wzdłużnym do sieczkarni oraz czyste łączenie w wiązki za pomocą stopniowych bębnów pozwala na pełne wykorzystanie sieczkarni. Seria 300 plus oferuje najwyższą produktywność przy maksymalnej jakości sieczki na każdej szrokości bębna sieczkarni.

 

Gotowy do użycia o każdej porze roku

 

 

Wysoka rentowność i szerokie możliwości zastosowań to cechy wyróżniające przystawki firmy Kemper. Przy pomocy przystawek firmy Kemper można zbierać wiele roślin cienkołodygowych przeznaczonych do produkcji pasz i biogazu. Nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych ten bezrzędowy system zbierania z szybko pracującymi rotorami pozwala na bezproblemowe koszenie na całej szerokości roboczej. Rotory koszące z wymiennymi segmentami i specjalnymi zgarniakami spełaniają wszystkie warunki do osiągnięcia najlepszych wyników zbiorów. 

Przystawki firmy Kemper seria 300 plus mają szeroki zakres zastosowania. Można nimi zbierać: kukurydzę, sorgo, słonecznik, całe rośliny zielone (GPS), rzepak, trawa Pampas.

 

Czerwona przystawka Kemper dostępna od firmy korbanek na zielonym polu zaczepiona do sieczkarni samojezdnej
 

Wyposażenie  dodatkowe

 

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Przekładnia Multi Speed oferuje więcej prędkości dla różnych długości cięcia. Przekładnia z 4 przełożeniami zapewnia optymalny przepływ materiału do walców zasilających sieczkarni. Płynny transport materiału stanowi podstawę idealnego wykorzystania sieczkarni i daje doskonałą jakość sieczki. Zintegrowane szybkozłącze ułatwia podczepianie i odczepianie przystawki. Szybkozłącze umożliwia automatyczne podczepienie napędu przystawki z sieczkarnią. Złącze jest częścią przekładni która zawiera również system szybkiego blokowania przystawki. Przystawkę można łatwo i bezpiecznie zabezpieczyć przy pomocy jednej dźwigni. Przekładnia Multi Speed z szybkozłączem dedykowana jest do sieczkarni Claas typ 494, 496, 497, 498 i 502.

Komfortowa jazda dzięki automatyczne prowadzeniu w rzędzie z nowym czzujnikiem Kemper. Czujnik znajdujący się w środkowym dzielniku służy jako pomoc w kierowaniu. W plastiku umieszczony jest magnes. Czarny czujnik mierzy odległość i przekazuje informacje do sieczkarni samojezdnej w celu utrzymania idealnego prowadzenia w rzędzie.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Dane techniczne Kemper seria 300 plus

 

Model 345 plus 360 plus 375 plus 390 plus
Długość (m) 1,6 1,6 1,6 1,6
Szerokość całkowita (m) 4,55 6,07 7,57 9,07
Wysokość (m) 1,85 1,36 (2,26) 1,40 (2,30) 1,40 (2,50)
Szerokość robocza (m) 4,5 6 7,5 9
Szerokość transportowa (m) 3 3 3,3 0,3
Masa (kg) 2050 2535 3350 4000

 

VIDEO

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna