Krukowiak Kopaczka do cebuli PROFI

1 - 5

Kopaczka do cebuli krukowiak profi

SZEROKOŚCI ROBOCZE: 1,20 m - 1,50 m - 1,80 m - 2,05 m

 

Kopaczki do cebuli dwutaśmowe Krukowiak PROFI to maszyny przeznaczone dla plantatorów nastawionych na produkcję cebuli. Maszyny te, wchodzące w skład serii maszyn SATURN przeznaczonych do cebuli,  produkowane są w trzech wersjach szerokości kopania 1,20 m, 1,50 m, 1,80 m oraz 2,05 m. Elementem kopiącym jest w nich tak zwany kwadrat kopiący napędzany z napędu W.O.M. współpracującego ciągnika. Kwadrat kopiący najlepiej sprawdza się na lekkich glebach, gwarantuje również mniejsze mechaniczne uszkodzenia cebuli.

Kopaczki Krukowiak PROFI

Kopaczki Krukowiak PROFI są maszynami zawieszanymi, które są wyposażone w wał ugniatający oraz w formownicę. Dwutaśmowa konstrukcja kopaczki umożliwia dokładniejsze oczyszczenie i oddzielenie cebuli od zanieczyszczeń. Maszyny te przeznaczone są dla dużych plantatorów prowadzących przemysłową produkcję cebuli. Ze względu na dosyć duży ciężar, kopaczki PROFI muszą być agregowane z ciągnikami o dużej mocy. Opcjonalnie istnieje jednak możliwość zamontowania układu jezdnego, dzięki czemu kopaczka staje się wtedy maszyną półzawieszaną. Dzięki wprowadzonym zmianom konstrukcyjnym kopaczki Krukowiak PROFI stały się jeszcze bardziej skuteczne i bardziej niezawodne w porównaniu do wcześniej produkowanych modeli. Wśród wprowadzonych zmian należy wymienić modyfikacje i usprawnienia w aparacie kopiącym oraz wprowadzenie wału ugniatającego i formownicy wykonanych z tworzywa sztucznego.

wydajność i trwałość

KOPACZKA DO CEBULI O PODWYŻSZONEJ TRWAŁOŚCI

 

Kopaczka dwutaśmowa do cebuli PROFI

 

Trwała konstrukcja

Zastosowanie taśm holenderskich Hessels w standardowym wyposażeniu podnosi trwałość kopaczki. W standardowym wyposażeniu znajduje się również wstrząsacz. Kopaczki 2-taśmowe PROFI charakteryzują się wysoką wydajnością, która w modelu o szerokości roboczej 2,05 m sięga powyżej 1 hektara / godzinę.

 

Kopaczka do cebuli PROFI z taśmami holenderskimi

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

SPECYFIKACJA KOPACZEK KRUKOWIAK PROFI

Typ maszyny Kopaczka do cebuli 1,20m Kopaczka do cebuli 1,50m Kopaczka do cebuli 1,80m Kopaczka do cebuli 2,05m
Symbol (NAZWA) PROFI
Szerokość robocza [m] 1,20 1,50 1,80 2,05
Masa własna [kg] 1070 1200 1350 1570
Zapotrzebowanie mocy [KM] 110 130 150 150
Wydajność robocza [ha/h] 0,5 0,7 0,9 1,1
Przeniesienie napędu Z napędu W.O.M. współpracującego ciągnika, wymagana prędkość obrotowa 540 obr./min.
Wymiary
[długość x szerokość x wysokość] [m]
4,36 x 1,68 x 13,4 4,36 x 1,98 x 13,4 4,36 x 2,28 x 13,4 4,36 x 2,53 x 13,4
Element kopiący kwadrat kopiący napędzany z W.O.M.-u ciągnika
Element nagarniający "wentylator" napędzany hydraulicznie
Liczba taśm przenośnika 2
Sposób agregowania kopaczka jest zawieszana na tylnym TUZ-ie ciągnika
Wał ugniatający z PCV standard
Formownica standard

wyposażenie opcjonalne

DODATKOWE PRZEZBROJEDNIA UŁATWIAJĄCE PRACĘ

 

  • Lemiesz listwowy
  • Koła jezdne 
  • Zaczep trójpunktowy do półzawieszania
  • Koła podporowe unoszone hydraulicznie
  • Formownica zamykana hydraulicznie
  • Zasuwa zamykana hydraulicznie
  • 2-sekcyjny rozdzielacz hydrauliczny
  • Lemiesz 2-częściowy (umożliwiający kopanie ziemniaków) 
  • Adaptacja do cebuli dymki
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna