Do pobrania MF ACTIVA 7340

Tutaj znajdziesz materiały zawierające szczegółowe opisy i dane techniczne przedstawiające kombajn zbożowy Massey Ferguson Activa 7340

 

  • Prospekt Massey Ferguson Activa 7340

    Prospekt, Broszura kombajnu Massey Ferguon ACTIVA 7340

    POBIERZ

Do pobrania MF ACTIVA 7344

Tutaj znajdziesz materiały zawierające szczegółowe opisy i dane techniczne przedstawiające kombajn zbozówy Massey Ferguson 7344 

  • Katalog Massey Ferguson Activa 7344

    Prospekt, Broszura kombajnu Massey Ferguon ACTIVA 7344

    POBIERZ

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna