FINANSOWANIE I GWARANCJA

 

GWARANCJA

 

3 lata gwarancji na ładowarki Massey Ferguson, sprzedawane przez korbanek.pl.
  • Oferowana gwarancja zwiększa wartość maszyny w późniejszym okresie jej użytkowania
  • Gwarancja oferowana przez firmę Korbanek jest unikalnym rozwiązaniem na Polskim rynku ponieważ jej kosztami nie jest obciążony klient
  • Zgodnie z przepisami UE wszystkie maszyny są objęte pełną roczną gwarancją producenta
  • Firma Korbanek potwierdzając wysoką jakość oferowanych produktów udziela dodatkowej gwarancji na okres do 3 lat.
  • Przedłużona gwarancja dodatkowo zabezpiecza klienta przed nieoczekiwanymi kosztami związanymi z naprawą istotnych elementów maszyny

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna