Massey Ferguson 9407 i 9407 S

3500 - 3500 kg

Ładowarka teleskopowa Massey Ferguson 9407 o udźwigu 3,5 tonyi wysokości podnoszenia 7 metrów jest reprezntantem najpopularniejszej klasy ładowarek w rolnictwie. 

pogwarancyjna obsługa serwisowa niezależny profesjonalny serwis Massey Ferguson www korbanek
Model Moc maksymalna Wydatek pompy Waga Wysokość załadunku Udźwig  
9407 S 122 KM 190 l /min 7 130 kg 7 m 3 500 kg
9407  100 KM 100 l/min 7 130 kg 7 m 3 500 kg
9306 100 KM 100 l/min 6 110 kg 6 m 3 000 kg
9305 100 KM 100 l/min 5 200 kg  5,8 m 3 000 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 • Cechy szczególne ładowarki Massey Ferguson

  Ładowarka kołowa teleskopowa Massey Ferguson 9407 z krokodylem prawy bok
  • More
   Close

   Silnik Deutza o mocy 100 KM zamontowany został wzdłużnie co zapenia doskonały dostęp serwisowy.

   15604_MF_9000_Xtra-13.jpg

  • More
   Close

   Instalacja pneumatyczna oraz elektryczna, zaczep hitch lub tradycyjny automatyczny oraz jedna sekcja hydrauliczna z tyłu. Maszyna doskonale  przygotowana do pracy na gospodarstwie. 

  • More
   Close

   Panoramiczna szyba z przodu, i z tyłu kabiny zapewnia doskonałą widoczność dokoła maszyny. Wyprofilowana ścięta maska oraz zestaw lusterek po prawej stronie umożliwi komfortową pracę nawet na ograniczonej przestrzeni wewnątrz budynku. 

  • More
   Close

   Pełna osłona pod spodem ładowarki. Wszystkie ładowarki MF oparte są na ramię wyposażonej w pełną osłonę podwozia. Nie musisz się martwić że wyciągając maszynę która ugrzęzłą uszkodzisz elementy przeniesienia napędu.

  • More
   Close

   Trwałą i sprawdzona pompa zębata plus zawór proporcjonalny LUVD pozwalają tej ładowarce wykonywać wszystkie 4 czynności hydrauliczne jednocześnie bez utraty wydajności. Olej zawsze jest kierowany tam gdzie jest potrzebny a nie tam gdzie jest najniższe ciśnienie.

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna