Wnętrze kabiny

Kabiny w ładowarkach Massey Ferguson to ergonomiczna przestrzeń pracy operatora. Panoramiczna przednia oraz tylnia szyba zapewnia doskonałą widoczność gwarantująć bezpieczeństow zarówno transportowanego ładunku jak i osób przebywających w pobliżu maszyny. 

 
Wnętrze kabiny Ładowarki Massey Ferguson Xtra

joystick - wszystko pod kontrolą

Umiejscowienie joysticka sprawia, że naturalnie oraz idealnie układa się on w dłoni. Jest wyposażony we wszystkie niezbędne przyciski służące do sterowania najważniejszymi funkcjami wysięgnika oraz elementów roboczych.

 

Joystick sterowanie wysięgnikiem Ładowarki teleskopowej MF 9407

Funkcje sterowane joystickiem

01 & 02  Ustawienia wyświetlacza na desce rozdzielczej

03  Wysuwanie / cofanie wysięgnika

04  3-cia sekcja hydrauliczna

05  Amortyzacja wysięgnika

06  Opcjonalny przełącznik do zmiany kierunku jazdy i pozycji neutralnej przekładni

Przejżysta Deska rozdzielcza

 

 

Nowy joystick wielofunkcyjny jest zawsze pod ręką, zapewniając wydajność oraz szybkie i łatwe sterowanie, a zatem lepsze osiągi. Cyfrowy wyświetlacz zlokalizowany na desce rozdzielczej przedstawia ważne informacje, takie jak: maksymalna prędkość i wydatek układu hydraulicznego, godziny pracy, prędkość jazdy lub obroty silnika, kąt wysięgnika, zarządzanie prędkością oraz zewnętrzne wyjścia hydrauliczne. 

 

Traktujemy komfort operatora bardzo poważnie, naszym priorytetem było i zawsze będzie zapewnianie, że operator jest szczęśliwy i zadowolony z funkcjonalności oraz wnętrza, w którym pracuje. Nowa, gięta szyba tylna i nisko osadzony punkt zamontowania wysięgnika zapewniają niezrównaną widoczność wokół maszyny, przede wszystkim do tyłu podczas pracy w ciasnych i wąskich pomieszczeniach. Niczym niezakłócona widoczność na elementy robocze z przodu zapewnia bezpieczny i precyzyjny załadunek i rozładunek, dzięki czemu układanie np. balotów słomy na dużą wysokość jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. 

Licznik motogodzin w kabinie Ładowarki Massey Ferguson

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna