Silnik

Przemyślana konstrukcja stworzona przez inżynierów spełniających potrzeby użytkowników oznacza, że ładowarki MF serii 9000 Xtra posiadają najbardziej praktyczne i użyteczne funkcje. Mocne i oszczędne silniki, wydajna przekładnia napędowa oraz precyzyjny układ hydrauliczny gwarantują szybkie wykonanie wszystkich prac w gospodarstwie.

Silnik w ładowarce teleskopowej w Massey Ferguson 9407 Xtra
 
Ponadto silniki w ładowarkach Massey Ferguson objęte są gwarancja do 3 lat. Ich solidna konstrukcja gwarantuje Państwu wieloletnią bezawaryjną eksploatację.

 

Zamontowany wzdłużnie - idealny dostęp

 

Każdy z modeli posiada mocny i oszczędny silnik, który zapewnia wysoki moment obrotowy w pracach, które wymagają dużo siły i trakcji. Zmieniony i większy układ chłodzenia gwarantuje stałe i wysokie osiągi w trakcie wykonywania ciężkich i wymagających prac. Silnik zamontowany jest wzdłużnie, co nie tylko sprawia, że jest więcej miejsca dla wysięgnika, który nie ogranicza teraz widoczności, zapwania to również odpowiednią przestrzeń do przeprowadzania czynności serwisowych a obsługa codzienna jest łatwa i szybka. 

  • Nowoczesny, bezobsługowy silnik
  • Mocny oraz oszczędny, spełniający najnowsze nromy emisji spalin bez układów DPF i AdBlue. 

  • Silnik został zamontowany równolegle do wysięgnika, dzięki czemu zapewniony jest znakomity dostęp do jego podzespołów w celu wykonania obsługi codziennej

  • Prosta a zarazem nowoczesna technologia gwarantuje bardziej wydajny dzień pracy 

  • Wentylator ze wstecznymi obrotami (dostępny opcjonalnie) umożliwia łatwe czyszczenie pakietu chłodnic 

 

  Dobra dostępność do podzespołów silnika Massey Ferguson

W wszystkich modelach ładowarek MF czyli :  9305 Xtra, 9306 Xtra, 9407 Xtra, 9407S Xtra zastosowano 4 cylindrową jednostkę marki Deutz. Ta niezawodna i sprawdzona jednostka napędowa generuje w zależności od modelu moc 100 lub 122 KM, oraz dysponuje momentem obrotowym 410 lub 480 Nm. Dzięki zastosowaniu układu wtryskowego Common Rail jednostka wyróżnia się wysoką kulturą pracy oraz szczególnie niskim zużyciem paliwa. 
 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna