Ocen produkt

McHale 991 L - owijarka

-

Modele owijarek stacjonarnych z serii 991L gwarantują, że belki będą zawsze dokładnie owinięte, dzięki czemu mamy pewność, że pozyskana pasza będzie zawsze najwyższej jakości. W zależności od potrzeb owijarka może być wyposażona w szereg udogodnień zwiększających wydajność jej pracy. Owijarka serii 991L to sprawdzona i solidna konstrukcja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy chcą owijać bele na miejscu ich składowania. Producent oferuje maszyny ze sterowaniem ręcznym- za pomocą dźwigni mechanicznych, oraz ze sterowaniem automatycznym.

Owijarka do bel okrągłych stacjonarna McHale 991 LBER podczas pracy

Jeśli owijarka wyposażona jest w agregat hydrauliczny oraz zdalne sterowanie, nie ma konieczności stosowania traktora wraz z operatorem do jej obsługi.

 

Wyposażenie  Standardowe

Podstawowa specyfikacja maszyn

 

Owijarka do bel okrągłych stacjonarna McHale 991 LB owijanie folią

 

991 LB

Model 991 LB obsługuje się ręcznie za pomocą czterech dźwigni sterujących całym procesem owijania. Podstawowe cechy tego modelu to:

 • system szybkiego montażu folii
 • 4 pasy zabezpieczające na stole owijarki
 • obsługiwanie za pomocą 4 dźwigni sterujących
 • hydrauliczny system cięcia i wiązania folii
 • boczne kółka wspierające belę
 • jednostka sterująca RDS
Owijarka do bel okrągłych stacjonarna z pilotem McHale 991 LBER

 

991 LBER

Maszyna z serii 991LBER jest w pełni automatyczną owijarką stacjonarną, którą można obsługiwać za pomocą pilota z kabiny operatora. Podstawowe cechy tego modelu to:

 • automatyczna obsługa maszyny z kabiny ciągnika lub ładowarki
 • system szybkiego montażu folii
 • 4 pasy zabezpieczające na stole owijarki
 • zestaw zdalnego sterowania
 • hydrauliczny system cięcia i wiązania folii
 • boczne kółka wspierające belę
 • panel sterujący

Właściwości  McHale 991 L

Opis zastosowanych rozwiązań w owijarkach stacjonarnych serii 991L

 

Maszyna wyposażona jest w obrotowy stół z dwoma walcami. Pomiędzy walcami rozciągnięte są cztery bardzo wytrzymałe pasy, które odpowiadają za równomierne owijanie beli, nawet gdy jest ona asymetryczna lub słabo zbita. Odpowiednia dobrana prędkość obracania beli sprawia, że folia jest nakładana z 50 procentowym zachodzeniem na siebie, dzięki czemu bela jest równomiernie wykończona.  

Stół owijarki posiada zabezpieczenie śrubowe zabezpieczające przekładnie i cały napęd maszyny przed uszkodzeniem, zwłaszcza podczas owijania krzywych belek.

Owijarka stacjonarna Mchlae 991L

System podawania folii McHale 991L

Stacjonarne owijarki McHale wyposażone są w aluminiowy podajnik 750 mm  - podajniki, te są wspólne do wszystkich owijarek, także zaczepianych serii 991B. Urządzenie składa się z aluminiowych wałków połączonych za pomocą wytrzymałych przekładni zębatych z różnymi przełożeniami, dzięki temu możliwe jest uzyskanie stałego naciągu folii, co z kolei optymalizuje jej zużycie.

 

 

Podajnik jest zaprojektowany tak, aby zachować taki sam kąt owijania podczas całego cyklu. Zastosowano również system szybkiej wymiany folii co zwiększa komfort użytkowania i szybkość obsługi maszyny.

 

zdalne sterowanie  Mchale 991LBER

Znacznie skraca proces owijania beli i daje możliwość pracy dwoma maszynami naraz

 

Stacjonarna owijarka do balotów McHale 991LBER standardowo wyposażona jest w pilot zdalnego sterowania służący do obsługi maszyny. Po załadunku beli na owijarkę można włączyć tryb automatycznego owijania, dzięki czemu operator może odstawić wcześniej owiniętą belkę na pryzmę i przygotować kolejną. Po zakończeniu procesu owijania belka jest automatycznie wyładowywana, co pozwala na załadunek kolejnej.    
Proces owijania może być następnie znowu rozpoczęty, poprzez przyciśniecie przycisku na pilocie zdalnego sterowania.

McHale 991LBER zdalne sterowanie

 

Dane techniczne

Parametry techniczne owijarek serii 991L

Wymiary i waga

991 LB 991 LBER

Długość

2,80 m

2,80 m

Szerokość transportowa

1,65 m

1,65 m

Wysokość do szczytu wałków

0,83 m

0,83 m

Wysokość całkowita

1,94 m

1,94 m

Zapotrzebowanie na olej

18 l/min / 150 bar

18 l/min / 150 bar

Maksymalna waga beli

1200 kg

1200 kg

Masa własna

800 kg

800 kg

Prędkość robocza

do 30 obr/min

do 30 obr/min

Sterowanie

Rozdzielacz 3 sekcyjny, wyświetlacz

Panel sterujący i pilot

Pojemniki na folię

2

2

Podajnik folii

750mm /

500mm (opcja)

750mm /

500mm (opcja)

Punkty smarowania

11

11

Boczne kółka wspierające belę

standard

standard

System szybkiego montaży folii

standard

standard

System cięcia i zabezpieczania folii

standard

standard

Wyświetlacz

standard

standard

Zdalne sterowanie

-

standard

Video McHale  Fusion

Film przedstawiający prasoowijarke McHale Fusion 


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia owijarek stacjonarnych McHale 991 L


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna