McHale C460

70 - 70 KM

McHale C460 jest wydajną maszyną do ścielenia i podawania pasz, która z powodzeniem może być używana do karmienia pociętą kiszonką jak i niepociętą słomą i sianem. Urządzenie wyposażone jest w dwustopniową przekładnię zmieniającą obroty wirnika: od 280 obr/min przy karmieniu do 540 obr/min podczas ścielenia.

Ścielarka do słomy McHale C460 C470 wyrzut słomy

Karmienie

Kiszonka lub siano są dokłądnie podoawane dzięki dwustopniowej przekładni, a operator może dostosować prędkośc przenośnika do gęstości bel za pomocą panelu sterującego.

Ścielenie

Maszyna szybko i efektywnie ścieli słomę pozostawiając jej grubą i spulchnioną warstwę. Rynna wyrzutu ma 300 stopniowy kąt obrotu co znacznie ułatwia dostęp do trudnodostępnych miejsc. Zasięg wyrzutu słomy to 18 metrów z prawej i 13 metrów z lewej strony maszyny.

 

Najważniejsze cechy Mchale c460

 

Ścielarka McHale C460 rura wyładowcza          Ścielarka do słomy McHale C460  sterownik urządzenia          Ścielarka do słomy McHale C460  widok z tyłu   

  • dwustopniowa przekładnia wirnika
  • wirnik o specjalnej konstrukcji zapewniającej optymalna jakośc wyrzutu
  • samozaładowcza klapa tylna
  • joystick sterujący rynną wyrzutu
  • ścielenie słomy do 18 metrów
  • 300 stopniowy kąt obroty rury wyrzutu
  • możliwośc zamówienia maszyny z dłuższą o 50 cm komorą (C470)

VIDEO

Film przedstawiający maszynę McHale C460 w pracy

O marce McHale

Logo McHale duże na zielonym tle

Założycielami firmy są bracia Patrick i Martin McHale z Irlandii, siedziba firmy znajduje się w miasteczku Ballinrobe w zachodniej części tego kraju. Pierwszymi produktami w ponad 30 letniej historii McHale były owijarki do bel, z czasem producent znacznie powiększył swoje portfolio i obecnie oferuje szeroką serię specjalistycznych maszyn rolniczych. Podczas projektowania i badania swoich nowych produktów firma kładzie specjalny nacisk na uwagi klientów końcowych, wszystkie nowe projekty najpierw są rygorystycznie sprawdzane przez rolników i usługodawców z Irlandii, Szkocji, Anglii, Walii, Skandynawii i Nowej Zelandii. Produkcja maszyn odbywa się w specjalnie zaprojektowanych fabrykach w Irlandii i na Węgrzech, a wszystkie procesy produkcyjne są restrykcyjnie sprawdzane pod kątem jakości. McHale do produkcji swoich maszyn wykorzystuje najnowsze technologie z zakresu techniki laserowej i robotyki, co w połączeniu z doskonałą znajomością potrzeb klientów pozwala na tworzenie wyjątkowych maszyn.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna