Samasz GOBI

100 - 140 CM

Posypywarka Gobi przeznaczona jest do rozsypywania piasku, soli na chodnikach, ulicach, parkingach, osiedlach, placach zakładowych. Dzięki grawitacyjnemu sposobowi posypywania nie uszkadza mijanych samochodów, nie stanowi zagrożenia dla przechodniów i nie powoduje uszkadzania trawników w przypadku rozsypywania soli. Dzięki wykorzystaniu napędu z koła posypywarka zawsze dozuje taką samą ilość materiału sypkiego, proporcjonalnie do prędkości jazdy. Jest również wyposażona w regulację intensywności sypania, za pomocą regulacji docisk przesłony do wałka dozującego.
Gobi w standardzie agregowana jest z ciągnikiem na zaczepie rolniczym lub belce. Załączanie posypywarki odbywa się hydraulicznie z kabiny ciagnika (dotyczy GOBI 140).

Posypywarka GOBI 140 SAMASZ

Typ

Gobi 100

Gobi 140

Szerokość robocza [cm]

100

140

Szerokość transportowa [cm]

118

156

Max. prędkość robocza [km/h]

15

15

Max. prędkość transportowa [km/h]

25

25

Zaczep

dyszel

dolne cięgna TUZ kat. II

Moc ciągnika [KM]

od 15

od 20

Szybkie opróżnianie

TAK

NIE

Rodzaj napędu

Niezależny napęd z obu kół posypywarki

(tylko przy jeździe w przód)

Długość [cm]

179

265

Wysokość [cm]

97

153

Pojemność [m3]

0,4

1,5

Masa [kg]

185

550

Masa z ładunkiem [kg]

do 850

do 3000

zalety  posypywarek  gobi

 

  • Precyzyjne posypywanie dzięki grawitacyjnemu systemowi dozowania
  • Regulacja intensywności sypania: dźwignia przesłony tylnej
  • Podczas pracy nie stanowi zagrożenia dla samochodów i przechodniów
  • Możliwość szybkiego opróżniania
  • Napęd z dwóch kół tylko przy jeździe do przodu
  • Mechanizm różnicowy
  • Możliwość współpracy z ciągnikami o małej mocy.
Piaskarka GOBI 100 firmy SAMASZ

O marce Samasz

Logo Samasz Białystok zielone litery na białym tle
Firma SaMASZ została założona w 1984r przez Inż. Antoniego Stolarskiego. W roku 2018 odbyło się otwarcie nowo wybudowanej fabryki w Zabłudowie. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania. W swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek, wozów paszowych, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych oraz pługów odśnieżnych. Głównym produktem firmy SaMASZ są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firma, wyprodukowała i sprzedała ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych. Firma rozwija również ofertę maszyn komunalnych. Do znanych już kosiarek wysięgnikowych i bijakowych dołączyła bogatą ofertę pługów śnieżnych i posypywarek. Głównymi rynkami zbytu firmy SaMASZ, poza Polską jest Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Wyroby eksportowane są do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce ok. 60 firm handlowo-usługowych i ok. 70 firm za granicą.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna