Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia IBIS M

2 - 4 szt

Pług obracalny IBIS M

Zdjęcie przedstawiające Pługi obracalne IBIS M, sprzedawane przez korbanek.pl
 

Pługi obracalne IBIS M - to najlżejsza seria pługów o ramie 100 x 100 która przeznaczona jest w wykonaniu 2+ juz do ciągników o mocy 50 KM. Wytrzymała konstrukcja oraz bardzo dobra jakość orki sprawiają że są one konkurencyjne dla pługów zachodnich szczególnie pod względem cenowym.

wersja masa (kg) zapotrzebowanie mocy (KM)
M 2+ 600 50 - 70
M 2+1 750 70 - 90
M 4 900 90 - 110

Opcje wyposażenia

 

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

 • oś zawieszenia ø60-825/ø28 mm
 • rama 100x100x8mm
 • korpus płużny MX ze zgarniaczem
 • zabezpieczenie śrubowe (śruba M12x65 mm)
 • zmienna regulowana punktowo szerokość orki: 32, 37, 42 cm
 • śrubowa regulacja ustawienia pierwszej skiby
 • koło podporowe boczne 200/60-14,5
 • amortyzator koła
 • krój tarczowy ø405 mm
 • rozstaw korpusów: 85 cm
 • prześwit pod ramą: 70 cm

 

 

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

 

 • oś zawieszenia ø60-825/ø36 mm (tylko w wersji 4 korpusowej)
 • korpus ażurowy listwowy XL
 • para krojów nożowych
 • filtr do węża hydraulicznego

Konstrukcja

 

Zdjęcie przedstawiające budowę pługu obracalnego IBIS M z firmy UNIA.

 

Pługi zawieszane, obracalne IBIS M przeznaczone do ciągników o mocy 50÷110 km do wykonywania średniej i głębokiej orki bezzagonowej.

Wyposażone w korpus MX charakteryzujący się małymi oporami podczas orki, zapewniają jednocześnie dokładne przykrycia resztek pożniwnych. 
Posiadają zabezpieczenia bezpiecznikowe.

Zdjęcie pługu IBIS M z firmy UNIA, dystrybuowanego przez korbanek.pl
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna