MultiOne Seria 6

780 - 1200 kg

Multione ma przyjemność ogłosić nową serię 6 K: konsekwentne ulepszanie istniejącej gamy dzięki najnowszemu silnikowi spełniającemu normy emisji spalin Stage V i Tier 4 Final. Nowa Kubota D1305 - 3 cylindry - 1300 cm3. Spełniają wymagania dotyczące emisji w UE i USA. Specjalna konfiguracja Multione sprawia, że ​​silnik zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach, co daje wiele korzyści hydraulicznym elementom sterującym i obwodom Multione z płynną, reaktywną i stałą mocą wyjściową. Nowa konfiguracja zapewnia: o 30% większy moment obrotowy i 20% większy przepływ dla osprzętu. Oznacza to znacznie większą moc, gdy jest potrzebna, płynne i stałe dostarczanie mocy przy niskich obrotach oraz najlepszą wydajność osprzętu. Seria 6 to bardzo opłacalne rozwiązanie dla osób poszukujących wszystkich zalet ładowarki MultiOne w konkurencyjnej cenie bez zmniejszonej mocy i jakości. Te kompaktowe ładowarki doskonale nadają się do ciasnych przestrzeni, do łatwego transportu i do napędzania większości osprzętu, do kopania rowów, wykopów, czyszczenia, kształtowania krajobrazu, budownictwa i rolnictwa.

miniładowarka multione seria 6
 

dane techniczne

Multione seria 6

  MultiOne 6.3 + K MultiOne 6.3S K
Silnik Kubota D1305 Kubota D1305
Moc 28 HP / 18,6 kW 28 HP / 18,6 kW
Napęd Hydrostatyczny Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 50 l/min  50 l/min 
Max. wysokośc podnoszenia 2,92 m 2,92 m
Ciężar wywracający 1200 kg 1200 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 960 kg 960 kg
Waga maszyny 1400 kg 1400 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

najważniejsze  cechy

Multione seria 6

 

    niezawodność i  innowacja

 

Wizją projektową MultiOne jest bycie najlepszym w swojej klasie rozwiązaniem pod względem niezawodności i innowacyjności. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań to ugruntowana wartość MultiOne, a także zgodność z wewnętrznymi standardami High Quality, które są podstawą projektowania MultiOne. W MultiOne stosowane są tylko komponenty najlepszej jakości, wdrażane są najlepsze procesy na etapie projektowania i produkcji. Modele oznaczone literą S, daj nam jeszcze lepsze możliwości transportowe, szczególnie tam gdzie przejazd pomiędzy jednym placem budowy a drugim zajmuje więcej czasu. W przypadku maszyny 6.3 S podwoiliśmy prędkość przejazdową montując 2 biegi.

 

  • Procesy zapewniające stałą jakość na etapie produkcji
  • Ciągłe dążenie do doskonałości
  • Dwa biegi przejazdowe

Multione seria 6 slink kubota stage v

 

 

Multione seria 6 multizłącze do hydrauliki

 

    zmniejszający  koszty

 

MultiOne to najlepsza w swojej klasie przegubowa mini ładowarka pod względem wydajności, ale także pod względem oszczędności kosztów. Rama przegubowa i wysięgnik teleskopowy to rozwiązania najwyższej klasy, zapewniające wysoką wydajność podczas ruchu i pracy. MultiOne zmniejsza zużycie opon i paliwa podczas skręcania dzięki przegubowemu układowi kierowniczemu ramy, a nie przeciwbieżnemu sterowaniu stosowanemu w innych małych ładowarkach. MultiOne jest najlepszym rozwiązaniem oszczędzającym koszty na rynku mini ładowarek ze względu na łatwość obsługi i szybkość działania.

 

  • Wysięgnik w kształcie litery H, duża stabilność ladunku
  • Minimalna zużycie opon związane z zastsowaniem ramy przegubowej
  • Zmniejszenie nacisku na podłoże, nisko ustawiony punkt ciężkości
 

rozwiązania  techniczne

Multione seria 6

 

multizłącze


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

teleskop multione


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udżwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

joystick multione


11-funkcyjny joystick

11-funkcyjny joystick umożliwia jeszcze łatwiejsz sterowanie maszyną oraz osprzętem.

wyświetlacz multione


Wyświetlacz

Wyświetlacz graficzny LCD z zaprogramowanym serwisem (obrotomierz, licznik godzin, wskaźnik poziomu paliwa, lampka kontrolna, wskaźnik światła i inne 14 wskaźników).

 

zobacz Video

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna