Fella TH - zaczepiane

520 - 1270 CM

 

Dokładne i czyste przetrząsanie

Podstawową funkcją przetrząsaczy jest równomierne rozścielenie skoszonego materiału w celu uzyskania właściwego przeschnięcia. FELLA oferuje przetrząsacze pokosu o szer. roboczej od 5,20 m do 17,5 m. Podczas procesu suszenia skoszonego siana, przetrząsacz bardzo istotną rolę. Jego dokładność przetrząsania oraz szybkość w istotny sposób wpływa na sianokosy.

„Turbo-przetrząsacze” FELLA z ramą – wózkiem transportowym są przygotowane do osiągania wysokich prędkości pracy, zaczep do belki wahliwej ciągnika lub zaczep poziomy oraz sekwencyjna obsługa wykorzystująca gniazdo hydrauliczne jednostronnego działania, umożliwiają maszynie osiągnięcie dużej szerokości pracy, dobrej zwrotności i wysokiej wydajności. Nawet małe ciągniki (począwszy od 30 KM) mogą wykonać wydajną pracę i uzyskać oszczędności na zużyciu paliwa.

Przetrząsacze FELLA pracują wyłącznie z technologią opartą na wirnikach. Zalety z tego płynące są następujące:

  • Wysoka prędkość pracy.
  • Duża szerokość robocza.
  • Dobre dopasowanie się do nierównomierności terenu.
  • Wysoka jakość przetrząsania

Dane techniczne

Dane techniczne kosiarek Fella TH zaczepiane

Model Szerokość robocza
[m]

Liczba wirników
[szt.]

 Liczba palcy
na wirnik [szt.]
Obroty WOM
[obr/min.]
TH 540 T Hydro 5,20 4 6 540
TH 790 7,70 6 6 540
TH 790 Hydro 7,70 6 6 540
TH 800 Trans 7,70 6 6 540
TH 901 Trans 8,60 8 6 540
TH 11008 Trans 10,20 8 6 540
TH 13010 Trans 12,70 10 6 540
TH 1100 Hydro 10,20 8 6 540
TH 1300 Hydro 12,70 10 6 540
TH 1550 Hydro 15,00 12 6 540
TH 1800 Hydro 17,50 14 6 540

Zalety PRZETRZĄSACZY
Przyczepianych fella

 

 

Zalety przetrząsaczy przyczepianych Fella

  • Doskonały profil rozrzutu. Optymalne dopasowanie się do szerokich pokosów. Koła ramy stanowiącej wózek transportowy unoszą się ponad koszonym materiałem, przed wirnikami – poza strefą rozrzutu.
  • Wysoka trwałość i duża wydajność w przetrząsaniu dzięki sprężystym palcom „Super C”, zapewniającym wysoką wydajność.
  • Palce „Super-C” dzięki spiralnemu mocowaniu o dużej średnicy gwarantują długą trwałość maszyny i niskie koszty eksploatacyjne. Blokada w pozycji transportowej jest jest uruchamiana automatycznie.
  • Silna podstawa wirnika od dużej średnicy; duży rozstaw między otworami mocującymi zwiększa sztywność ramion nośnych.
  • Doskonałe przetrząsanie, kąt rozrzutu może być ustawiony na 15o, 180o lub 20,50.
  • Napędy przegubowe z uszczelnieniami pozostają w uchwycie podczas transportu i chronią w ten sposób wirniki przed przesunięciem. Palce i ogumienie są ochronione przed uszkodzeniem.
Kosiarka Fella SM 320 na tle sklepu www.korbanek.pl
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna