Praca ładowarki Kramer KL12.5 przy obsłudze bydła

Kramer KL12.5

kompaktowy mocarz

Kompaktowa ładowarka kołowa KRAMER KL12.5

zachwyca swoim stałym udźwigiem,

zwrotnością i stabilnością.

Dowiedz się więcej

Ładowarka teleskopowa kołowa Kramer KT 276 podczas pracy z szuflą

KRAMER KT 276 - Nowość 2016

2,7 tony na wysokość 6 metrów - kompaktowe wymiary.

75 konny silnik kohlera z 4 letnią gwarancją

Hydraulika z zaworami proporcjonalnymi LVDF 

Pompą o wydatku 90 l/min

 

 

Dowiedz się weicej 

 

Ładowarka Kramer sprzątajaca ulice z zamontowaną zamiatarką

OSPRZĘT

Dodatkowe narzędzia sprawią, że TWoja maszyna

będzie jeszcze bardziej uniwersalna

Ładowarki Kramer bez problemu można wyposażyć w  szeroką

gamę dodatkowego osprzętu. Optymalnie dobrane narzędzia

znacząco ułtwiają pracę w róznych gałęziach przemysłu.

Menu produktu

Kramer KL 35.8 T

2300 - 3500 kg

Nowa ładowarka kołowa teleskopowa serii premium KL35.8T ustala całkiem nowe standardy. Zwrotna i kompaktowa konstrukcja dla niezliczonej liczby zastosowań. Ze zoptymalizowanym stosunkiem mocy do wagi i stałym udźwigiem maszyna ta oferuje wiele korzyści dla użytkownika.

Ładowarka Kramer KL 35 T z uniesionymi do góry widłami oferta www.korbanek.pl

 

KRAEMR  KL 35.8 T

 

Dane Eksploatacyjne  
Pojemność łyżki 0,95 m3
Masa eksploatacyjna 5 850 Kg
Silnik  
Producent Deutz
Moc 100 KM / 74,4 kW
Przekładnia  
Prędkość transportowa 40 km/h
Standardowe ogumienie 16/70- 20
Sterowanie oraz hydraulika  
Wydatek oleju (Pompa) 84 (120 opcja) l/min
Maksymalne ciśnienie 240 bar
Udźwigi  
Maksymalny ciężar wywracający
(z łyżką)
3 500 kg
Obciążenie użyteczne 2 300 kg

 

Jadąca drogą polną ładowarka Kramer KL 35 T bez osprzętu z przyczepą wypełniona balotami

 

 

Wszystkie dane techniczne 

 

 • Cechy ładowarki Kramer KL35.8T

  Ładowarka niemieckiego producenta Kramer KL35.8T wizualizacja możliwymi do montażu podzespołami
  • More
   Close

   Szerokie spektrum działania dzięki dużej ilości dedykowanyego osprzętui. Dodatkowo opcjonalnie mozna wyposażyć maszynę w ramkę narzędziową Euro lub zgodną ze standardem innych producentów. 

  • More
   Close

   Nowoczesna przestronna kabina wyposażona w elementy poprawiające komfort i bezpieczeństwo operatora. Dodatkowo kabina wyposażona jest w dwoje drzwi co znacznie ułatwia dostęp do ładowarki.

  • More
   Close

   Nowoczesny 100 konny silnik w połączeniu z rewolucyjną przekładnią ECOSPEED zapewniają ładowarce podnadprzeciętne osiągi i doskonałe właściwości trakcyjne.

  • More
   Close

   Opcjonalny układ pneumatyczny umożliwia ciągniecie przyczepy o masie maksymalnej do 14 ton.

  • More
   Close

   Mocny i precyzyjny wysięgnik teleskopowy umozliwia załadunek towarow na znaczne wysokości. Dodoatkowo w standardzie siłowniki wysięgnika wyposazone są w system tłumiący uderzenia w krańcowych położeniach.

  • More
   Close

   Bardzo duży wybór ogumienia zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów, a dzieki osiągnaej prędkości 40km/h ładowarka jest w stanie szybko i sprawnie przemieszczać się na znaczne odległości.

  • More
   Close

   Proporcjonalny układ 3-ciej sekcji hydrauliki umożliwia bardzo precyzyjną pracę z narzędziami. W standardzie maszyna jest też wyposażona w hydrauliczne ryglowanie osprzętu.

  • More
   Close

   Szerokie kąty wysypu i nabierania w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym osprętem pozwalaja na bezpieczną pracę z każdym ładunkiem.

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna