Kramer KL 37.8

2300 - 3750 kg

Ładowarka kołowa o sztywnej ramie i 4 kołach skrętnych z centralnie zamontowanym wysięgnikiem - najmniejsza kompatkowa ładowaka KRAMER o niesamowicie małym promieniu zawracania i zakakującej stabilności.

Ładowarka Kramer KL 37.8 z zamontowaną łyżką do materiałów sypkich uniesioną wysoko w górę

 

KRAMER  KL 37.8

Dane Eksploatacyjne  
Pojemność łyżki 0,95 m3
Masa eksploatacyjna 4900 Kg
Silnik  
Producent Deutz
Moc 75 KM / 55 kW
Przekładnia  
Prędkość transportowa 20, 30 lub 40 km/h
Standardowe ogumienie 12.5 - 20
Sterowanie oraz hydraulika  
Wydatek oleju (Pompa) 70 l/min
Maksymalne ciśnienie 240 bar
Udźwigi  
Maksymalny ciężar wywracający(z łyżka) 3890 kg
Obciążenie użyteczne (na paleciarce) 2300 kg

 

Zielona ładowarka Kramer KL 37.8 pracująca przy załadunku ziemniaków na czerwoną przyczepę

 • Cechy szczególne ładowarki Kramer KL 37.8

  Niemiecka ładowarka Kramer seria KL37.8 z uniesioną do góry łyżką do materiałów sypkich
  • More
   Close

   Kabina z wejsciem z dwóch stron. Dwa szerokie schodki oraz podnoszona konsola podłokietnia umożliwją zajęcie miejsca w kabine w wygodny sposob. 

  • More
   Close

   Dodatkowy układ hydrauliczny PowerFlow zapewnia nawet 115 l wydatku dla osprzętu napędzanego silnikiem hydraulicznym np. bijakowa kosiarka do trawy.

  • More
   Close

   Duża szeroka kabina zapwewnia doskonałe warnki pracy dla operatora dzięki doskonałej widoczność do okoła maszyny oraz ergonomicznie umieszczonym elementom sterownaia. 

  • More
   Close

   Nowy silnik Detza oparty o technologie Common rail spełnia najnowsze normy emisji spalin dzięki bezobsługowemu katalizatorowi DOC. 

  • More
   Close

   3 tryby skrętu kół w standardzie. Ponadto do wyboru są trzy przekładnie hydrostatyczne o predkości maksyamlalnej odpowiednio : 20, 30 lub 40 km/h. 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna