NIEZAWODNY SILNIK

 
NIEZAWODNY SILNIK w ładowarce MF z ofert www.korbanek.pl

Doosan 3,4 l - 4 cyl. 100 KM
(lub 130 KM w modelach TH.6534 i TH.7038)
Nowy silnki spełnia normy spalin Tier4f z wykorzystaniem układu SCR (Adblue), katalizatora DOC oraz filtra cząstek stałych. Silnik nie jest wyposażony w układ EGR stosowany przez większość producentów, co jest jego duża zaletą. 

Zbiornik paliwa ma pojemność 115 litrów co spokojnie wystarcza na cały dzień pracy. 

Hydrauliczny napęd wentyaltora umożliwia wyposażenie maszyny w wstęczne obroty wentylatora bedące wyposażeniem standardowym modeli TH.6534 oraz TH.7038

Przekładnia Hydrostatyczna

Najlepszy napęd dla maszyny, zmieniającej kierunek jazdy setkia razy dzienie. 

 

Ładowarki Massey Ferguson TH.6534, TH.7035, TH.7038 wyposażone są w hydrostatyczną przekłądnię napędową z dwoma zakresami mechanicznymi (praca / transport) oraz dwoma półbiegami hydralicznymi na każdym z zakresów. Półbiegi hydraliczne mogą być zmieniane pod obciążeniem. Model MF TH.6030 wyposażony jest w przekłądnie hydrostatyczną z dwoma zakresami hydraulicznymi (praca/transport).  

Dowiedz się wiecej o zaletach przekładni hydrostaycznych

Profesjonalny serwis MF napis na tle ciągnika Mf

NAJWYDAJNIEJSZA  HYDRAULIKA

190 l/min w modelach TH.6534 oraz TH.7038 zapewnia bezkonkurencyjną wydajność.

 

Ładowarka Massey Ferguson hydraulika

4 funkcje hydrauliczne - aktywowane jednocześnie

Ładowarki Massey Ferguson wyposażone są w pompę zębatą z blokiem zawrów LS w wersji podstawowej oraz jedną z najwydajniejszych pomp LS na rynku, o wydatku 190 l/min w modelach przeznaczonych dla bardziej wymagających użytkowników. 

Dzieki tak skonstrułowanej hydraulice roboczej każda z ładowarek MF jest w stanie wykonywać wszystkie czynność hydralicznej jednocześnie. Gwarantując w ten sposób operatorowi uczucie pełnej kontroli nad maszyną. Praca staje się bardziej intuicyjna, a maszyna bardziej przewidywalna. Dzięki czemu operator jest mniej zmęczony, co przekłada sie na bezpieczeństwo, które jest dla nas najważniejsze. 

WYtrzymały Wysięgnik

Wysięgnik jest jednym z najważniejszych elementów ładowarki, jego wytrzmyałości i odproności na siły skrętne istnotnie wpływa na bezpieczeństow, komfort pracy i trawłośc maszyny.

Wieloltenie doświadczenie inżynierów Massey Ferguson, marki mającej jedne z największych doświadczeń w konstrukcji maszyn dla rolnictwa zaowocowało maszyną doskonale przygotowaną do pracy w gospodarstwie.  

Warunki w których musi pracować maszyna na gospodarstwie czesto niekorzystnie wypłwyają na jej wytrzymałość. Brut, pył, żrące sybstancje, obornik i rożnego rodzaju środki chemiczne negatywnie wpływają na maszyny którymi pracujemy. Dlatego tak ważne jest by konstruktorzy i inżynierowie posiadali doświadczenie i wiedze o warunkach w jakich będzie pracowałą towrzona przez nich maszyna. 

To doświadczenie inżynierów Massey Ferguson jest widoczne w każdym najwet najmniejszym detalu ładowarek MF.

  • Wysięgnik został zbyudowany z najwyższej jakości stali, z możliwie najmniejszej ilości elementów połaczonych wielkorotnie testowanymi spawami. Tak by mieć pewność że będzie służył do ostatniej godziny życia maszyny. 
  • Elenty slizgowe wewnątrz ramienia zostały ulokowane tak by zminimalizowac negatywny wpływ zabrudzeń takich jak obornik i błoto. Dzieki czemu wysięgnik zachowuje swoją sztywność przez tysiące godzin pracy a  jego przemyślana konstrukcja sprawia że regeneracja nie staje się karkołomnym wielogodzinym zadaniem.
  • Szybko złącza z system dekomrepsji pozwalalają podpiąć osprzęt bez konieczności wyłaczania silnika i luzowania ciśnienia na trzecim obwodzie hydraulicznym. Czyli szybko i wygodnie. 
  • Opcjonalne hydrauliczne ryglowanie ramki elementów roboczych to rozwiązanie dla osób, które podczas swojego dnia pracy czesto wymieniają osprzęt. Dzieki hydraulinie ryglowanej ramce wymiana osprzętu staje się jeszcze szybasza i wygodniejsza, poniważ podczas zamiany łyżki na paleciarkę operator nie musi opuszczać kabiny. 

 

 

Massey Ferguson ładowarka z wysięgnikiem oferta korbanek.pl

Przygotowana Do transportu

Ładowrki serii TH wyposażone są w zaczepy, złacza hydrauliczne oraz pnematyną

instalacje hamulcowa dla przyczep.

Ładowrki serii TH wyposażone są w zaczepy, złącza hydrauliczne oraz pnematyką  instalacje hamulcowa dla przyczep.

Holowanie przczepy nie stanowi problemu

Ładowarki MF serii TH moga być wyposażaone w automatyczny zaczep do holownia przczep lub zaczep typu hitch (zdjecie po leweje stronie). 

Dodadtkowo można wyspoażyć maszyne w złacze hydrauliczne jednostronego dziłania do wywrotu przyczep. Zwiększa to wydajność maszyny po przez przyspiesznie rozładunku. 

Dla wymagających klientów, którzy kupują maszyne z przeznaczniem do transportu producent przewidział możlwiość zamontowania hydraulicznej lub pnematycznej dwuobodowej instalcji hamulcowej dla przczep. 

Aby podczas transportu maszyna nie traciła wydajności inżynierowie Massey Ferguson zaprojektowali nowy zestaw chłodnicy, który gwarantuje nam że podczas podróżny w upalne dni temeperatura oleju hydralicznego pozostanie na odpowiednim poziomie.

Zastosowano również funkcje wstecznych obrotów wentylatora z prgoramema automatycznego uruchamiania. Dzieki tej funkcji operator nie musi się martwić stanem chłodnić i może się skupić na pracy. Podczas gdy maszyna sama zadba o to by olej, oraz płyn chłodniczy zachował odpowiednią temeparturę.  

Massey Ferguson TH.6534

3400 - 3400 kg

Ładowarka teleskopowa Massey Ferguson TH6534 o udźwigu 3,4 tony wysokości podnoszenia 6 metrów. 

okazja reklama ładowarki Massey Ferguson - Ładowarki - MF TH.6534 podany numrt telefony
Model Moc maksymalna Wydatek pompy Waga Wysokość załadunku Udźwig  
6030 100 KM 100 l /min 5 200 kg 6 m 3 000 kg
6534 130 KM 190 l/min 6 500 kg 6.5 m 3 400 kg
7035 100 KM 100 l/min 7 130 kg 7 m 3 500 kg
7038 130 KM 190 l/min 7 130 kg  7 m 3 800 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna