zwijająca prasa Massey Ferguson 418 V lewy przód szeroki podbieracz wałek WOM gotowa do pracy

 

Nowe prasy zwijające zmiennokomorowe Massey Ferguson to uniwersalne maszyny  sprawdzające się w każdym gospodarstwie. Zmienna komora zwijania daje wiele korzyści użytkownikowi. Dowolnie regulujemy wielkość balotu np. mniejszy przy produkcji sianokiszonek, większe do zbioru siana i słomy. Nowe modele pras Fendt zostały wyposażone min. w innowacyjny system wiązania siatką, który przebiega bardzo płynnie. Dodatkowo seria 700 posiada centralne smarowanie na łańcuchy jak i na wszystkie łożyska w komorze prasującej. Dzięki temu nowe modele stają się jeszcze bardziej wydajnymi i niezawodnymi maszynami. Prasa zwijająca Massey Ferguson wyposażona jest w bardzo szeroki podbieracz 2,2 m, co umożliwia zbiór słomy nawet po wysokowydajnych kombajnach zbożowych. Dzięki zastosowaniu w tych prasach zwijających rotora wspomagającego, zbiór odbywa się w sposób płynny i z dużą prędkością. Podczas zbioru traw na sianokiszonkę nieodzownym elementem prasy są noże docinające. Modele z literą "SC" wyposażone są standardowo w taki system.

 

Pobierz prospekt

Model Specyfikacja
616V R balot 0,60 - 1,65 m, rotor wspomagający SuperFeed, siatka, sznurek lub siatka i sznurek
618V R balot 0,60 - 1,80 m, rotor wspomagający SuperFeed, siatka, sznurek lub siatka i sznurek
716V R balot 0,60 - 1,65 m, rotor wspomagający SuperFeed, siatka, sznurek lub siatka i sznurek
716V SC14 balot 0,60 - 1,65 m, rotor SuperCut, 14 noży, siatka, lub siatka i sznurek
716 V SC25 balot 0,60 - 1,65 m, rotor SuperCut, 25 noży, siatka
720 V R  balot 0,60 - 2,00 m, rotor wspomagający SuperFeed, siatka, sznurek lub siatka i sznurek
720V SC14 balot 0,60 - 2,00 m, rotor SuperCut, 14 noży, siatka, lub siatka i sznurek
720V SC25 balot 0,60 - 2,00 m, rotor SuperCut, 25 noży, siatka

Oznaczenia:

V - zmiennokomorwa

R - Rotor wspomagający SuperFeed

SC - Rotor tnący SuperCut

14/25 - liczba noży

 

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

MF 600 V i 700 V

 

 

600 V

 

Zalety serii 600 V : Uniwersalność, wydajność, formowanie balotów o wysokiej jakości i mocnym trzymaniu się słomy dzięki nowemu układowi wiążącemu PowerBind. Technologia wykorzystująca komorę wstępnego prasowania.  Średnica balotu: 1,20x0,80 - 1,65/1,80m. Iltelligent Desity 3D, PowerFeed - Opcja ISOBUS. 

Zalety: 

  • Rotor tnący SuperCut - 25 z 25 nożami o teoretycznej długości cięcia 40mm
  • Rotor tnący Super Cut - 14 z 14 nożami o teoretycznej długości cięcia 70mm
  • Rotor wspomagający PowerFeed o dużej przepustowości
  • Grzebień nagaraniający o znakomitym stosunku wydajności do ceny

 

700 V 

 

Seria 700 V, wyposażona jest w rotor wspomagający PowerFeed i układ wiążący PowerBind, przygotowuje równomiernie zagęszczone balty dzieki technologii bezspośredniego prasowania: Intelligent Desity 3D dającą możliwość wstępnego zaprogramowania prasy w zależności od zebranego materiału poprzez zmianę zgniotu w 3 różnych strefach zagęszczenia balotu. Średnica balotu: 1,20x0,60 - 1,65/2,00m. ISOBUS - PowerBind - PowerFeed.

Zalety: 

  • Podbieracz 2,00m lub 2,20m o małej średnicy
  • Odpowiednio do szerokości podbieracza: 4 lub 5 rzędów palców
  • Podbieracz 2,20m z napędem z dwoma krzywkami
  • Rolka dociskowa na podbieraczu 2,20m
  • Podwójny wewenętrzny wspornik dla wiekszej niezawdoności podbieracza o szerokości 2,20m
  • Mniejsza szerokość transportowa dzięki wewnętrznemu napędowi 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna