Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia FALA

120 - 150 CM

Owijarka zawieszana Unia FALA
 
 Owijarka zawieszana bel Fala
 

Zawieszana owijarka Unia FALA usprawnia owijanie balotów folią. Uniwersalny podajnik folii 500 i 750 mm, napęd hydrauliczny, licznik LB2 umożliwiający zaprogramowanie liczby owinięć, akustyczny sygnalizator ostatniego owinięcia oraz stożki stabilizujące belę - to podstawowa charakterystyka owijarek FALA, sprawdzająca się w praktyce.

 


Dane techniczne owijarek zawieszanych FALA

 FALA  
Załadunek bel  ładowacz
Napęd owijarki  hydrauliczny
Rodzaj  zawieszana
Maks. średnica owijanej beli (m) 1,25
Szerokość folii [mm] 500/700
System owijania  stół obrotowy
Obcinacz folii  nie
Masa [kg] 580
Maksymalna masa beli [kg] 1 000
Zapotrzebowanie mocy [KM] 45
Wymiary transportowe  
wysokość [m] 1,6
szerokość [m] 1,16
długość [m] 2,18

 


Wyposażenie owijarek zawieszanych FALA

 

Wyposażenie standardowe

  • Napęd hydrauliczny
  • uniwersalny podajnik folii 500 i 750 mm
  • licznik owinięć LB-2
  • stożki stabilizujące belę
  • akustyczny sygnalizator ostatniego owinięcia

 

 

 

owijarka bel fala

Owijarka zawieszana bel Fala budowa

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym pokazano w pracy owijarki Unia GUCIO i FALA XL.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna