Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia GUCIO

120 - 150 CM

Owijarka ciągniona, z załadunkiem przednim Unia GUCIO
 
 Owijarka balotów przyczepiana GUCIO
 

Ciągniona owijarka bel Unia GUCIO jest wyposażona w obrotowy stół, na którym pasy gwarantują obrót nawet niekształtnej beli. Mechaniczna blokada stołu stabilizuje stół przy dojazdach i w transporcie. Aparat owijający może obsługiwać folię o szerokości 500 i 750 mm. Owijarka GUCIO może owijać bele o średnicy 1,2 - 1,5 m. Dostępne są 2 wersje owijarek GUCIO: wersja H z rozdzielaczem mechanicznym oraz wersja E ze Sterownikiem Pilot – który między innymi pozwala na automatyczny lub manualny tryb pracy owijarki, umożliwia zaprogramowanie liczby owinięć oraz informuje operatora o np. zerwaniu folii.

 


Konstrukcja owijarek ciągnionych GUCIO

Konstrukcja owijarek ciągnionych GUCIO

Owijarka bel GUCIO wyposażenia


 

Sterowanie owijarek ciągnionych GUCIO

 

Sterowanie owijarek ciągnionych GUCIO pilot konsola


Dane techniczne owijarek ciągnionych GUCIO

GUCIO  H E
Załadunek bel  przedni przedni
Średnica owijanych bel (m) 1,2÷1,5 1,2÷1,5
Maksymalna masa beli (kg) 1200 1200
Szerokość folii (mm) 500/750 500/750
Moc ciągnika (KM) 40 40
Sterowanie  rozdzielaczem mechanicznym  rozdzielaczem elektrycznym
Długość (m) 4,41 4,41
Szerokość (m) 2,72 2,72
Wysokość (m) 2,24 2,24
Masa (kg) 1 250 1 250

 


Wyposażenie owijarek ciągnionych GUCIO

 

Owijarka bel GUCIO podczas pracy na polu

 

Wyposażenie standardowe

 

  • sterownik Pilot – Gucio E
  • rozdzielacz mechaniczny – Gucio H
  • obrotowy stół
  • podajnik folii na 500 i 750 mm
  • stawiacz bel
  • dwa stojaki na folię
  • filtr ciśnieniowy
  • koła 400/60-15,5

 

Owijanie balotów owijarką GUCIO

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym pokazano w pracy owijarki

Unia GUCIO i FALA XL:

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna