• finansowanie fabryczne krukowiak

  Poniżej zamieszczamy materiały dotyczące finansowania fabrycznego opryskiwaczy KRUKOWIAK.

   

  czarno czerwony lew napis krukowiak finance poniżej logo bz wbk leasing i grupy santander

  Finansowanie fabryczne na opryskiwacze krukowiak

  KRUKOWIAK wraz z BZ WBK LEASING wprowadził finansowanie fabryczne w ramach Krukowiak Finance na zakup opryskiwaczy serii Apollo (belki PHX, PHA, PHN i PHB), serii Orion oraz serii Goliat Plus.

  Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z finansowania fabrycznego nawet do dwóch lat na prostych i przejrzystych zasadach, zawsze bez odsetek! Szczegółowe informacje na temat naszej oferty mogą Państwo uzyskać u przedstawicieli handlowych.

  Kontakt z Managerem Pruduktu KRUKOWIAK: Michał Łuczak, tel. 61 8 961 111

   

  podstawowe informacje o finansowaniu

  Tabela poniżej przedstawia możliwości finansowania fabrycznego dla przyczepianych opryskiwaczy polowych KRUKOWIAK Apollo, Orian i Goliat Plus. Dostępne są: Pożyczka 4 x 25% na okres 12 miesięcy (udział własny 25%, raty po 6 miesiącach, po 9 miesiącach i po 12 miesiącach), Pożyczka 4 x 25% na okres 18 miesięcy (udział własny 25%, raty półroczne) oraz dostępna jest Pożyczka 5 x 20% na okres 24 miesięcy (udział własny 20%, raty półroczne). 

  tabela z trzema modelami opryskiwaczy krukowiak z oferty korbanek i ich sposobem i okresem finsnsowania

   

O marce Krukowiak

logo KFMR Krukowiak - napis i lew, czerwono-czarna kolorystyka

Od samego początku produkty firmy Krukowiak wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością. Utrzymanie wysokiego standardu produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie. Każdego roku firma prezentuje kilka nowości, niejednokrotnie są to produkty unikalne w skali światowej. Produkcja odbywa się w zakładzie w Brześciu Kujawskim.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna