• WNIOSEK PROW

   

  europejski fundusz rolny logo PROW logo

  Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu
  maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW. Po
  wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi sie do Ciebie doradca, który
  oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi z którego programu skorzystać
  oraz przeprowadzic Cię przez cały proces wnioskowania.

  1 EURO logo

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.

OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK GOLIAT

POLOWE OPRYSKIWACZE PRZYCZEPIANE

 

Rolnicze opryskiwacze przyczepiane Krukowiak GOLIAT są dostępne ze zbiornikami o pojemności 2500, 3000, 3600, 4200, 5200, 6000 i 8000 litrów. Opryskiwacze mogą być wyposażone w belki sterowane hydraulicznie o szerokościach od 18 do 36 m. Opryskiwacze GOLIAT są przeznaczone dla gospodarstw rolnych wielkoobszarowych oraz do gospodarstw o przemysłowym profilu produkcyjnym.

Zbiorniki opryskiwaczy GOLIAT są wykonane z polietylenu, w jednej bryle mieszczą się zbiornik na ciecz roboczą oraz zbiornik na wodę do płukania instalacji oprysku. Zbiorniki polietylenowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, są dużo łatwiejsze w myciu oraz posiadają obniżony środek ciężkości, aby zwiększyć bezpieczeństwo pracy opryskiwaczem. 

 

Opryskiwacz Krukowiak Goliat 5200 litrów PHB ALU

 

od 2500 do 6000 litrów

Wiele dostępnych modeli opryskiwaczy przyczepianych z różnymi belkami

 

Opryskiwacz Goliat 2500 litrów PHN

 

Goliat 2500 litrów PHN

Opryskiwacze przyczepiane Goliat o pojemności głównego zbiornika 2500 litrów w wersji PHN są wyposażone w belkę do oprysku rozkładaną zależnie, podnoszoną hydraulicznie. Dostępne szerokości belek to 18, 20 i 21 metrów. Stabilizacja belki jest wymuszona hydraulicznie. 

Opryskiwacz Goliat 2500 litrów PHB

 

Goliat 2500 litrów PHB

Przyczepiane opryskiwacze Goliat o pojemności głównego zbiornika 2500 litrów w wersji PHB są wyposażane w belki do oprysku składane niezależnie z możliwością złożenia 1/4 belki, każda belka jest unoszona hydraulicznie. Belki PHB są dostępne w szerokościach roboczych 18, 20, 21 i 24 m. Belki posiadają również wymuszoną hydraulicznie stabilizację.

Opryskiwacz Goliat 300 litrów z belką PHB

 

Goliat 3000 litrów PHN i PHB

Opryskiwacze Krukowiak Goliat ze zbiornikiem głównym o pojemności 3000 litrów mogą być wyposażone w belkę do oprysku PHN (dostępne szerokości to 18, 20 i 21 m) lub w belkę do oprysku PHB (dostępne szerokości robocze to 18, 20, 21 i 24 m). 

Opryskiwacz Goliat 3600 litrów z belką ALUMINIOWĄ

Goliat 3600 litrów, PHN, PHB i ALU

Model opryskiwacza Krukowiak Goliat z głównym zbiornikiem o pojemności 3600 litrów może być wyposażony w belki do oprysku PHN lub PHB (do wyboru są szerokości pracy 18, 20 i 21 m). Dla użytkowników potrzebujących większe szerokości robocze belki dostępna jest wersja belki wykonanej z aluminium "ALU". To lżejsza konstrukcja dobrze sprawdzająca się przy dużych szerokościach roboczych. Dostępne są modele 24, 27 i 30 metrów.

Opryskiwacz Goliat 4200 litrów z belką PHB

Goliat 4200 litrów PHN i PHB

Opryskiwacze polowe Goliat ze zbiornikiem głównym o poj. 4200 litrów mogą być wyposażone w belkę do oprysku PHN (dostępne szerokości to 18, 20 i 21 m) lub w belkę do oprysku PHB (dostępne szerokości robocze to 18, 20, 21 oraz 24 m).

Opryskiwacz Goliat 4200 litrów z belką ALU

 

Goliat 4200 litrów ALU

 

Belki aluminiowe ALU mogą również być na wyposażeniu opryskiwaczy Goliat ze zbiornikiem głównym 4200 litrów. Dostępne szerokości robocze belek aluminiowych to 24, 27 i 30 m.

Przypomijmy, że im większa jest szerokości robocza belki stosowanej do opryskiwacza, tym lepiej jest, żeby jej konstrukcja była lekka. Dodatkowo, odpowiednio zaprojektowany układ zawieszenia belki wpływa na jej stabilność i zachowanie podczas pracy.

Opryskiwacz Goliat 5200 litrów z belką ALU

 

Goliat 5200 litrów PHB i ALU

Opryskiwacz Goliat o bardzo dużej pojemności 5200 litrów może mieć w swoim wyposażeniu belkę PHB o szerokości roboczej 24 metrów lub jedną z belek aluminiowych ALU. Dostępne szerokości robocze belek ALU to 27, 30 i 36 m.

Opryskiwacz Goliat 6000 litrów z belką ALU

 

Goliat 6000 litrów PHB i ALU

Największy model opryskiwacza Goliat ma zbiornik o pojemności aż 6000 litrów. Ta maszyna może być wyposażona belkę PHB o szerokości roboczej 24 metrów lub jedną z belek ALU. Dostępne szerokości robocze belek ALU to 27, 30 i 36 m.

 

NAJWIĘKSZY OPRYSKIWACZ 8000 LITRÓW

POTĘŻNY GOLIAT

 

Największy opryskiwacz GOLIAT to aż 8000 litrów pojemności głównego zbiornika! Opryskiwacze o tak dużej pojemności są dostępne z belkami PHB (24 m), PHR (24 i 27 m) oraz z belkami aluminiowymi ALU (27, 30, 36 i 40 metrów). To potężna maszyna umożliwiająca uzyskanie bardzo dużych wydajności polowych.

 

Największy opryskiwacz GOLIAT aż 8000 litrów pojemności!

BOGATE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

I WYPOSAŻENIE OPCJONALNE OPRYSKIWACZY GOLIAT

 

Użytkownicy opryskiwaczy rolniczych wiedzą jak bardzo ważne jest wyposażenie tych maszyn. Opryskiwacze Krukowiak są bogato wyposażone już w wyposażeniu standardowym (seryjnym). Poniższa fotografia ukazuje schematyczne rozmieszczenie wielu ważnych podzespołów opryskiwacza, zarówno standardowych jak i dodatkowych (*opcja), które mogą usprawnić pracę i spełnić specyficzne oczekiwania rolników.

Wyposażenie seryjne opryskiwaczy polowych Krukowiak GOLIAT:

Elektryczne sterowanie układem cieczowym, belki w pełni sterowane hydraulicznie (rozkładanie, składanie, podnoszenie i stabilizacja), rozwadniacz boczny POLMAC, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy (dwa rozpylacze szczelinowe i jeden eżektorowy, wszystkie z wkładem ceramicznym, włoskie pompy cieczowe, płuczka zbiornika głównego, zbiornik główny z tworzywa sztucznego, zbiornik na wodę do mycia rąk i do płukania układu cieczowego, drogowa instalacja oświetleniowa LED, zaczep prosty dolny (opcjonalnie możliwy jest zaczep górny), regulacja rozstawu kół, amortyzacja pionowa i pozioma belki, błotniki, hamulce pneumatyczne, wałek przegubowo-teleskopowy

 

Wyposażenie standardowe seryjne i opcjonalne opryskiwaczy Krukowiak Goliat

 

Wyposażenie opcjonalne opryskiwaczy polowych Krukowiak GOLIAT (ilustracje poniżej opis według numerów):

Najczęściej wybierane dodatkowe wyposażenie opryskiwaczy Goliat usprawniające pracę oraz spełniające specjalne wymagania, to:

1* Komputer sterujący ARAG BRAVO 300S (sterowanie układem cieczowym i hydraulicznym opcjonalnie), pełna automatyka przeprowadzenia zabiegu, duży i czytelny wyświetlacz, przyjazne menu w języku polskim).

2* Komputer sterujący ARAG BRAVO 400S (sterowanie układem cieczowym i hydraulicznym, sterowanie zabiegiem w oparciu o sygnał satelitarny GPS, pełna automatyka przeprowadzania zabiegu, duży i czytelny kolorowy wyświetlacz, możliwość współpracy z systemem SeleTRON).

3* Sterowanie pojedynczymi głowicami SeleTRON (automatyczne zamykanie dysz w oparciu o sygnał satelitarny GPS, sterowanie do maksymalnie 96 głowic, głowice jedno- i wielopozycyjne, współpracuje z komputerem BRAVO 400S).

4* Sterowanie zaczepem skrętnym TRAILMATIC (hydrauliczne sterowanie skrętem zaczepu wykorzystujące sygnał z czujników, automatyczne blokowanie funkcji skrętu po złożeniu belki polowej, możliwość manualnego sterowania zaczepem).

 

Wyposażenia opcjonalne opryskiwaczy Krukowiak GOLIAT

 

5* Filtry sekcyjne (dodatkowe filtrowanie cieczy roboczej, łatwe w czyszczeniu i w konserwacji, eliminują ryzyko zapchania rozpylaczy, szczególne polecane w przypadku rozpylaczy dwustrumieniowych.

6* System korekty położenia belki BoomLevel System (automatyczna korekta wysokości, przechylenia i zmiennej geometrii belki wykorzystująca sygnał z czujników, utrzymanie założonej wysokości belki do oprysku w odległości od łanu uprawy, sterowanie za pomocą dedykowanego panelu obsługowego)

7* Skrętna oś (zmniejsza ilość ugniatanych roślin na uwrociach, zwięszka możliwości manewrowania opryskiwaczem w trakcie pracy, w przypadku maszyn o dużych pojemnościach jest to bezpiecznejsze rozwiązanie niż zaczep skrętny).

8* Różne rodzaje rozpylaczy (inżektorowe, dwustrumieniowe, itp., wykonane z polimerów, ceramiki lub stali, wyłącznie od znanych, renomowanych producentów Lechler, Teejet, szeroki wybór rozmiarów dysz do oprysku).

9* Amortyzacja pneumatyczna osi (poprawia komfort oraz bezpieczeństwo pracy, pozytywnie wpływa na prowadzenie belki polowej poprzez redukcję drgań przenoszonych z podłoża, zwiększa trwałość konstrukcji belki i ramy).

10* Cyrkulacja cieczy w układzie cieczowym opryskiwacza (utrzymuje ciągły obieg cieczy w całym układzie, umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie zabiegu oprysku po wybraniu funkcji oprysku, redukcja miejsc nieopryskanych na uwrociach, zwiększa precyzję wykonywanych zabiegów).

11* Dodatkowe akcesoria do komputerów sterujących (uchwyty i przyssawki do konsoli komputerów, dodatkowe czujniki: poziomu cieczy w zbiorniku, poziomu oleju w pompie, ciśnienia roboczego itp., kamery video do podglądu różnych części maszyny).

ROZWADNIACZ  UŁATWIA PRACĘ

Opryskiwacz Goliat 3000 litrów w pracy - film

 

 

PROFESJONALNA OCHRONA

Opryskiwacz GOLIAT z belką z rękawem powietrznym

 

 

POTĘŻNY GOLIAT  8000 LITRÓW

FILM: 40 HA OPRYSKU NA JEDNYM TANKOWANIU

 

 
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna