• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących Goliat . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.

OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK GOLIAT

POLOWE OPRYSKIWACZE PRZYCZEPIANE

 

Rolnicze opryskiwacze przyczepiane Krukowiak GOLIAT są dostępne ze zbiornikami o pojemności 2500, 3000, 3600, 4200, 5200, 6000 i 8000 litrów. Opryskiwacze mogą być wyposażone w belki sterowane hydraulicznie o szerokościach od 18 do 36 m. Opryskiwacze GOLIAT są przeznaczone dla gospodarstw rolnych wielkoobszarowych oraz do gospodarstw o przemysłowym profilu produkcyjnym.

Zbiorniki opryskiwaczy GOLIAT są wykonane z polietylenu, w jednej bryle mieszczą się zbiornik na ciecz roboczą oraz zbiornik na wodę do płukania instalacji oprysku. Zbiorniki polietylenowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, są dużo łatwiejsze w myciu oraz posiadają obniżony środek ciężkości, aby zwiększyć bezpieczeństwo pracy opryskiwaczem. 

 

Opryskiwacz Krukowiak Goliat 5200 litrów PHB ALU

 

od 2500 do 6000 litrów

Wiele dostępnych modeli opryskiwaczy przyczepianych z różnymi belkami

 

Opryskiwacz Goliat 2500 litrów PHN

 

Goliat 2500 litrów PHN

Opryskiwacze przyczepiane Goliat o pojemności głównego zbiornika 2500 litrów w wersji PHN są wyposażone w belkę do oprysku rozkładaną zależnie, podnoszoną hydraulicznie. Dostępne szerokości belek to 18, 20 i 21 metrów. Stabilizacja belki jest wymuszona hydraulicznie. 

Opryskiwacz Goliat 2500 litrów PHB

 

Goliat 2500 litrów PHB

Przyczepiane opryskiwacze Goliat o pojemności głównego zbiornika 2500 litrów w wersji PHB są wyposażane w belki do oprysku składane niezależnie z możliwością złożenia 1/4 belki, każda belka jest unoszona hydraulicznie. Belki PHB są dostępne w szerokościach roboczych 18, 20, 21 i 24 m. Belki posiadają również wymuszoną hydraulicznie stabilizację.

Opryskiwacz Goliat 300 litrów z belką PHB

 

Goliat 3000 litrów PHN i PHB

Opryskiwacze Krukowiak Goliat ze zbiornikiem głównym o pojemności 3000 litrów mogą być wyposażone w belkę do oprysku PHN (dostępne szerokości to 18, 20 i 21 m) lub w belkę do oprysku PHB (dostępne szerokości robocze to 18, 20, 21 i 24 m). 

Opryskiwacz Goliat 3600 litrów z belką ALUMINIOWĄ

Goliat 3600 litrów, PHN, PHB i ALU

Model opryskiwacza Krukowiak Goliat z głównym zbiornikiem o pojemności 3600 litrów może być wyposażony w belki do oprysku PHN lub PHB (do wyboru są szerokości pracy 18, 20 i 21 m). Dla użytkowników potrzebujących większe szerokości robocze belki dostępna jest wersja belki wykonanej z aluminium "ALU". To lżejsza konstrukcja dobrze sprawdzająca się przy dużych szerokościach roboczych. Dostępne są modele 24, 27 i 30 metrów.

Opryskiwacz Goliat 4200 litrów z belką PHB

Goliat 4200 litrów PHN i PHB

Opryskiwacze polowe Goliat ze zbiornikiem głównym o poj. 4200 litrów mogą być wyposażone w belkę do oprysku PHN (dostępne szerokości to 18, 20 i 21 m) lub w belkę do oprysku PHB (dostępne szerokości robocze to 18, 20, 21 oraz 24 m).

Opryskiwacz Goliat 4200 litrów z belką ALU

 

Goliat 4200 litrów ALU

 

Belki aluminiowe ALU mogą również być na wyposażeniu opryskiwaczy Goliat ze zbiornikiem głównym 4200 litrów. Dostępne szerokości robocze belek aluminiowych to 24, 27 i 30 m.

Przypomijmy, że im większa jest szerokości robocza belki stosowanej do opryskiwacza, tym lepiej jest, żeby jej konstrukcja była lekka. Dodatkowo, odpowiednio zaprojektowany układ zawieszenia belki wpływa na jej stabilność i zachowanie podczas pracy.

Opryskiwacz Goliat 5200 litrów z belką ALU

 

Goliat 5200 litrów PHB i ALU

Opryskiwacz Goliat o bardzo dużej pojemności 5200 litrów może mieć w swoim wyposażeniu belkę PHB o szerokości roboczej 24 metrów lub jedną z belek aluminiowych ALU. Dostępne szerokości robocze belek ALU to 27, 30 i 36 m.

Opryskiwacz Goliat 6000 litrów z belką ALU

 

Goliat 6000 litrów PHB i ALU

Największy model opryskiwacza Goliat ma zbiornik o pojemności aż 6000 litrów. Ta maszyna może być wyposażona belkę PHB o szerokości roboczej 24 metrów lub jedną z belek ALU. Dostępne szerokości robocze belek ALU to 27, 30 i 36 m.

 

NAJWIĘKSZY OPRYSKIWACZ 8000 LITRÓW

POTĘŻNY GOLIAT

 

Największy opryskiwacz GOLIAT to aż 8000 litrów pojemności głównego zbiornika! Opryskiwacze o tak dużej pojemności są dostępne z belkami PHB (24 m), PHR (24 i 27 m) oraz z belkami aluminiowymi ALU (27, 30, 36 i 40 metrów). To potężna maszyna umożliwiająca uzyskanie bardzo dużych wydajności polowych.

 

Największy opryskiwacz GOLIAT aż 8000 litrów pojemności!

BOGATE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

I WYPOSAŻENIE OPCJONALNE OPRYSKIWACZY GOLIAT

 

Użytkownicy opryskiwaczy rolniczych wiedzą jak bardzo ważne jest wyposażenie tych maszyn. Opryskiwacze Krukowiak są bogato wyposażone już w wyposażeniu standardowym (seryjnym). Poniższa fotografia ukazuje schematyczne rozmieszczenie wielu ważnych podzespołów opryskiwacza, zarówno standardowych jak i dodatkowych (*opcja), które mogą usprawnić pracę i spełnić specyficzne oczekiwania rolników.

Wyposażenie seryjne opryskiwaczy polowych Krukowiak GOLIAT:

Elektryczne sterowanie układem cieczowym, belki w pełni sterowane hydraulicznie (rozkładanie, składanie, podnoszenie i stabilizacja), rozwadniacz boczny POLMAC, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy (dwa rozpylacze szczelinowe i jeden eżektorowy, wszystkie z wkładem ceramicznym, włoskie pompy cieczowe, płuczka zbiornika głównego, zbiornik główny z tworzywa sztucznego, zbiornik na wodę do mycia rąk i do płukania układu cieczowego, drogowa instalacja oświetleniowa LED, zaczep prosty dolny (opcjonalnie możliwy jest zaczep górny), regulacja rozstawu kół, amortyzacja pionowa i pozioma belki, błotniki, hamulce pneumatyczne, wałek przegubowo-teleskopowy

 

Wyposażenie standardowe seryjne i opcjonalne opryskiwaczy Krukowiak Goliat

 

Wyposażenie opcjonalne opryskiwaczy polowych Krukowiak GOLIAT (ilustracje poniżej opis według numerów):

Najczęściej wybierane dodatkowe wyposażenie opryskiwaczy Goliat usprawniające pracę oraz spełniające specjalne wymagania, to:

1* Komputer sterujący ARAG BRAVO 300S (sterowanie układem cieczowym i hydraulicznym opcjonalnie), pełna automatyka przeprowadzenia zabiegu, duży i czytelny wyświetlacz, przyjazne menu w języku polskim).

2* Komputer sterujący ARAG BRAVO 400S (sterowanie układem cieczowym i hydraulicznym, sterowanie zabiegiem w oparciu o sygnał satelitarny GPS, pełna automatyka przeprowadzania zabiegu, duży i czytelny kolorowy wyświetlacz, możliwość współpracy z systemem SeleTRON).

3* Sterowanie pojedynczymi głowicami SeleTRON (automatyczne zamykanie dysz w oparciu o sygnał satelitarny GPS, sterowanie do maksymalnie 96 głowic, głowice jedno- i wielopozycyjne, współpracuje z komputerem BRAVO 400S).

4* Sterowanie zaczepem skrętnym TRAILMATIC (hydrauliczne sterowanie skrętem zaczepu wykorzystujące sygnał z czujników, automatyczne blokowanie funkcji skrętu po złożeniu belki polowej, możliwość manualnego sterowania zaczepem).

 

Wyposażenia opcjonalne opryskiwaczy Krukowiak GOLIAT

 

5* Filtry sekcyjne (dodatkowe filtrowanie cieczy roboczej, łatwe w czyszczeniu i w konserwacji, eliminują ryzyko zapchania rozpylaczy, szczególne polecane w przypadku rozpylaczy dwustrumieniowych.

6* System korekty położenia belki BoomLevel System (automatyczna korekta wysokości, przechylenia i zmiennej geometrii belki wykorzystująca sygnał z czujników, utrzymanie założonej wysokości belki do oprysku w odległości od łanu uprawy, sterowanie za pomocą dedykowanego panelu obsługowego)

7* Skrętna oś (zmniejsza ilość ugniatanych roślin na uwrociach, zwięszka możliwości manewrowania opryskiwaczem w trakcie pracy, w przypadku maszyn o dużych pojemnościach jest to bezpiecznejsze rozwiązanie niż zaczep skrętny).

8* Różne rodzaje rozpylaczy (inżektorowe, dwustrumieniowe, itp., wykonane z polimerów, ceramiki lub stali, wyłącznie od znanych, renomowanych producentów Lechler, Teejet, szeroki wybór rozmiarów dysz do oprysku).

9* Amortyzacja pneumatyczna osi (poprawia komfort oraz bezpieczeństwo pracy, pozytywnie wpływa na prowadzenie belki polowej poprzez redukcję drgań przenoszonych z podłoża, zwiększa trwałość konstrukcji belki i ramy).

10* Cyrkulacja cieczy w układzie cieczowym opryskiwacza (utrzymuje ciągły obieg cieczy w całym układzie, umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie zabiegu oprysku po wybraniu funkcji oprysku, redukcja miejsc nieopryskanych na uwrociach, zwiększa precyzję wykonywanych zabiegów).

11* Dodatkowe akcesoria do komputerów sterujących (uchwyty i przyssawki do konsoli komputerów, dodatkowe czujniki: poziomu cieczy w zbiorniku, poziomu oleju w pompie, ciśnienia roboczego itp., kamery video do podglądu różnych części maszyny).

ROZWADNIACZ  UŁATWIA PRACĘ

Opryskiwacz Goliat 3000 litrów w pracy - film

 

 

PROFESJONALNA OCHRONA

Opryskiwacz GOLIAT z belką z rękawem powietrznym

 

 

POTĘŻNY GOLIAT  8000 LITRÓW

FILM: 40 HA OPRYSKU NA JEDNYM TANKOWANIU

 

 
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna