Kabina w ciągnikach Massey Ferguson serii 7600

Komfort i wydajność operatora zawsze były dla nas priorytetem. Nasze kabiny są specjalnie tak projektowane , aby zagwarantować operatorowi wysoki poziom komfortu jakakolwiek będzie praca do wykonania lub jakakolwiek będzie ilość godzin do spędzenia za kierownicą. Ciągniki MF serii 7600 proponują trzy poziomy wyposażenia kabiny w zależności od Państwa wymagań. W każdej wersji wyposażenia kabiny, będą Państwo korzystać z funkcjonalnych zalet i pierwszorzędnych funkcji podczas dnia pracy

 

Każda kabina w ciągnikach MF serii 7600 proponuje wyjątkowe funkcje, które umożliwią Państwu pracę w odpowiednim tempie. Dzięki temu dzień pracy stanie się krótszy. Dostęp do kabiny jest ułatwiony dzięki szerokim stopniom oraz szerokiemu wejściu. Kabina ma przestronne wnętrze, fotel operatora jest komfortowy i całkowicie regulowany z ulepszonym kątem obrotu. Nowa deska rozdzielcza wyświetla dane cyfrowe i analogowe, zawsze czytelne i widoczne przez operatora. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo wersję Essential czy najbardziej komfortową wersję Exclusive, wszystkie urządzenia obsługowe znajdują się w zasięgu ręki i są proste w użyciu.

 

Witamy w najlepszym miejscu pracy

 


Informacja tam, gdzie jej potrzebujesz

 

Wskaźniki informacje umieszczone na wąskiej desce rozdielczej dostarczają operatorowi ciągnika bieżących i funkcjonalnych informacji.

 


Przełączniki obsługowe we właściwym miejscu

 

Rzadziej używane przełączniki obsługowe takich funkcji jak światła, wybór prędkości obrotowej WOM, kontrola tylnego podnośnika i nowy przełącznik sumowania wydatków hydraulicznych zostały umieszczone na prawym słupku kabiny.

 


Komfortowy fotel operatora

 

Fotel operatora amortyzowany pneumatycznie zapewnia komfort przez cały długi dzień pracy. Jest to bardzo ważny czynnik do osiągnięcia maksymalnej wydajności. 

 

 


Amortyzowana oś QuadLink

 

Amortyzacja przedniej osi "QuadLink" Massey Ferguson oferuje jeszcze wyższy komfort prowadzenia i kontroli. Jej zwarta i prosta budowa automatycznie utrzymuje stałą wysokość zawieszenia, jakiekolwiek będzie obciążenie przedniego mostu.

 

 

     

Co wyróżnia kabiny ciągników mf serii 7600

 

  • NISKI POZIOM HAŁASU UMOżLIWIAJĄCY DŁUGĄ PRACĘ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH
  • bardzo duża liczba lamp roboczych
  • WĄSKA DESKA ROZDZIELCZA ZAPEWNIA MAKSYMALNĄ WIDOCZNOŚĆ DO PRZODU
  • ERGONOMICZNE ROZMIESZCZENIE PRZYRZĄDÓW
  • FOTEL OPERATORA AMORTYZOWANY PNEUMATYCZNIE
  • SIEDZENIE DLA OPERATRA I SCHOWEK
  • KONSTRUKCJA KABINY UMOŻLIWIA ZASTOSOWANIE DUŻYCH I SZEROKO OTWIERANYCH DRZWI
  • KLIMATYZACJA I OGRZEWANIE KABINY
  • BEZPIECZNE, WYGODNE, SAMOCZYSZCZĄCE W PEŁNI REGULOWANE STOPNIE KABINY
  • najwyższy POZIOM komfortu dzięki MECHANICZnej lub elektrohydraulicznej AMORTYZACJĄ KABINY optiride plus

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna