• WNIOSEK PROW

   

  europejski fundusz rolny logo PROW logo

  Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu
  maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW. Po
  wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi sie do Ciebie doradca, który
  oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi z którego programu skorzystać
  oraz przeprowadzic Cię przez cały proces wnioskowania.

  1 EURO logo

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.
 

 

 OPRYSKIWACZE SADOWNICZE OCTOPUS

DLA UPRAW KRZEWIASTYCH - MODELE ZAWIESZANE

 

Opryskiwacze sadownicze Krukowiak serii OCTOPUS są dostępne w wersji zawieszanej oraz w wersji przyczepianej. W zależności od wersji opryskiwacze te są przeznaczone do przeprowadzania zabiegów w uprawach krzewiastych  - np. porzeczkach oraz w uprawach rzędowych – np. truskawek, w których konieczne jest wspomaganie strumienia oprysku odpowiednim strumieniem powietrza.

Opryskiwacze OCTOPUS mogą być wyposażone w dwa rodzaje przystawek typu SAD/P i SAD/T. Każda z tych przystawek składa się z wentylatora promieniowego o średnicy 470 mm i maksymalnej wydajności sięgającej 16.000 m3/h, ze strumienicy ślimakowej, która rozdziela strumień powietrza równomiernie do 10 rur zakończonych specjalnie zaprojektowanymi dyfuzorami, w których zostały zamontowane rozpylacze. Przystawki do opryskiwaczy różnią się od siebie konstrukcją nośną dostosowaną do konkretnych zastosowań w oprysku. Przystawki dyfuzorowe są nazywane również wielogardzielowymi z powodu ich konstrukcji.

Opryskiwacze zawieszane OCTOPUS są dostępne ze zbiornikami głównymi o pojemności 600 litrów.

Opryskiwacze zawieszane sadownicze Krukowiak Octopus

 

PRZYCZEPIANE OCTOPUSY

WIĘKSZE ZBIORNIKI, WYŻSZE WYDAJNOŚCI - MODELE PRZYCZEPIANE

 

W przypadku opryskwiaczy OCTOPUS w wersji przyczepianej, dostępne są modele ze zbiornikiem głównym na ciecz o pojemności 1000, 1500 lub 2000 litrów. Przykładowo model OCTOPUS z przystawką SAD/P jest przystosowany do wykonywania zabiegów na krzewach owocowych, na przykład na porzeczkach, na malinach, itp. Natomiast opryskiwacze wyposażone w przystawkę dyfuzorową SAD/T są gotowe do przeprowadzania zabiegów oprysków na plantacjach rzędowych takich jak na przykład truskawki, poziomki, ogórki, itp.

 

Opryskiwacze przyczepiane sadownicze Krukowiak Octopus

Opryskiwacze przyczepiane posiadają bogate wyposażenie seryjnie, wymieńmy tutaj główne z nich: wentylator o średnicy 470 mm, zbiornik wykonany z polietylenu "3 w 1", w którym mieści się zbiornik na czystą wodę do płukania i zbiornik na czystą wodę do płukania rąk, 10 (lub 14 głowic na rozpylacze w modelu SAD/T), dyszel zaczepowy prosty (w modelu SAD/P) lub skrętny (w modelu SAD/T), instalacja oświetleniowa drogowa, zawór sterujący, rozpylacze wirowe Lechler, mechaniczny napęd turbiny z WOM ciągnika, przekładnia mechaniczna dwubiegowa, pompa o wydajności 115 l/min.

Jeśli chodzi o wyposażenie opcjonalne, mają Państwo do wyboru: zaczep obrotowy z wałkiem homokinetycznym (dla modelu SAD/P), sterowanie elektryczne ciśnieniem i sekcjami, komputer sterujący BRAVO 180 S, myjka zewnętrzna opryskiwacza, płuczka wewnętrzna zbiornika, ocynk ramy opryskiwacza, ocynk ramy i belki opryskiwacz (SAD/P), równoległy obieg cieczy do zabiegów polowych (SAD/T), sterowanie elektryczne hydrauliką olejową (SAD/T).

PRZYSTAWKI SADOWNICZE  DYFUZOROWE

PRECYZYJNY OPRYSK

Opryskiwacz sadowniczy OCTOPUS z przystawką SAD/P

 

Opryskiwacz zawieszany OCTOPUS z przystawką SAD/P

Opryskiwacz sadowniczy zawieszany OCTOPUS charakteryzuje się głównym zbiornikiem o pojemności 600 litrów. Może być wyposażony w przystawkę SAD/P. Jest to przystawka rurowa, z 10 przewodami zakończonymi dyfuzorami z regulacją rozstawu. Model "P" jest zamocowany na specjalnej kratownicy. Średnica wentylatora wynosi 480 mm. Maksymalna wydajność przystawki wynosi 16.000 m3/h. Napęd turbiny odbywa się za pomocą WOM ciągnika. Zasięg oprysku (szerokość x wysokość) to: 8,0 x 2,5 m. Głowice dwurozpylaczowe są wyposażone w rozpylacze wirowe Lechler.

 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/P

 

Opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/P

Modele przyczepiane OCTOPUS o pojemnościach głównego zbiornika 1000, 1500 i 2000 litrów mogą być wyposażone w przystawkę SAD/P. Przystawka ta charakteryzuje się maksymalną wydajnością sięgającą 16.000 m3/h oraz zasięgiem oprysku (szerokość x wysokość) 7,0 x 2,5 m. Jest to przystawka rurowa, wyposażona w 10 przewodów z regulowanymi dyfuzorami. Całość konstrukcji jest rozprowadzona na kratownicy. Układem cieczowym steruje zawór regulacyjny COMET, dający możliwość wyłączania oprysku na jednej stronie lub obu stronach przystawki.

Opryskiwacz sadowniczy OCTOPUS z przystawką SAD/T

 

Opryskiwacz zawieszany OCTOPUS z przystawką SAD/T

Opryskiwacze zawieszane OCTOPUS mogą być wyposażone w przystawkę SAD/T. Jest to przystawka zamontowana na belce. Podobnie jak w przystawce w wersji P, przystawka "T" jest wyposażona w 10 przewodów z dyfuzorami o regulowanym rozstawie. Wydajność maksymalna przystawki sięga 16.000 m3/h a średnica wentylatora 480 mm. Przystawka oprócz rozpylaczy wirowych Lechler jest również wyposażona w zawór ARAG z kompensacją ciśnienia. Zasięg oprysku (szerokość x wysokość) wynosi: 8,0 x 2,5 m.

 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/T

 

Opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/T

Model przyczepiany na zdjęciu powyżej to opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS wyposażony w przystawkę SAD/T. Przystawka ta o maksymalnej wydajności 16.000 m3/h i regulowanym zasięgu oprysku w zakresie (szerokość x wysokość): 7,0 - 12 x 1,5 m została osadzona na składanej / rozkładanej hydraulicznie belce ze stabilizacją hydrauliczną. Zawór sterujący układem cieczowym marki ARAG z kompensacją ciśnienia jest obsługiwany manualnie. 

Dodajmy do tego, że wszystkie przystawki są wyposażone w wirowe rozpylacze Lechler.

 

jaki opryskiwacz Krukowiak wybrać

FILM O PARAMETRACH DOBORU OPRYSKIWACZY KRUKOWIAK

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna