Nowa KabinA Nowe możliwości

Nowe kabiny zastosowane w ciągniku Massey Ferguson serii 3600 zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić operatorowi wysoki poziom komfortu, widoczność oraz  przyjemność z codziennej obsługi ciągnika. Bezkonkurencyjna kabina wśród ciągników tej klasy.

 

 

 

Wygodne miejsce pracy

 


Prosta zmiana kierunku jazdy przód/tył

 

Dźwignia rewersu umieszczona ergonomicznie z lewej strony kierownicy umożliwia łatwą zmianę kierunku jazdy


Nowy elektroniczny gaz ręczny

 

Możliwość zapamiętania obrotów silnika i włączenia / wyłączenia zapamiętanych obrotów silnika poprzez naciśnięcie przycisku

 

 


Łatwe sterowanie ładowaczem czołowym

 

Sterowanie ładowaczem czołowym lub maszynami zaczepionymi z przodu jest dziecinnie proste i komfortowe dzięki ergonomicznie rozmieszczonym dźwigniom obsługowym

 

 

 

Przestronny obszar operatora

 

Massey Ferguson serii 3600 posiada imponująco ergonomiczne wnętrze kabiny. 

Wszystkie kontrolki w kabinie są w zasięgu ręki i są proste w obsłudze.

 

 • Dlaczego wybrać ciągnik Massey Ferguson ?

   

  • niskie zużycie paliwa
  • znakomita widoczność
  • uniwersalne gabaryty
  • niskie koszty eksploatacji
  • DynamicznA jednostkA napędowA
  • prosta i mechaniczna konstrukcja

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna