Kabina

Kabina w kombajnach Massey Ferguson Activa S

 

Komfort i wydajność w zasięgu ręki

Massey Ferguson Activa S z hederem na placu gotowy do pracy

Dobra widoczność ułatwia pracę

Przestronność, komfort, dobra widoczność są to podstawowe wyniki dobrze skonstruowanej kabiny. Nowa kabina Proline oferuje to wszystko zapewniając operatorowi komfort przez cały czas. Operator ma doskonałą widoczność na przyrząd tnący, ściernisko, rurę wyładowczą, oraz również do tyłu dzięki elektrycznie regulowanym lusterkom.

Niezależny serwis w firmie Korbanek w Tarnowie Podgórnym

 

Kabina proline

Kabina Proline w kombajnach MasseyFerguson serii ACTIVA S oferuje wysoki poziom komfortu, którego oczekuje się od maszyny tej kategorii. Klimatyzacja, ogrzewanie, elektrycznie sterowane boczne lusterka, fotel z pneumatyczną amortyzacją, siedzisko dla pasażera i całkowicie regulowana kolumna kierownicza sprawia, że żniwa mogą być przeprowadzone bez trudności w całkowitym spokoju.


Dźwignia PowerGrip

Nowa dźwignia wielofunkcyjna PowerGrip jest dopasowana do dłoni operatora i została umieszczona na końcu podłokietnika, w pobliżu przycisków i przełączników służących do przeprowadzenia podstawowych ustawień i kontroli. Pozycja podłokietnika jest całkowicie regulowana.

 

Oferta Cenowa Firmy Korbanek dostępna na korbanek.pl

 


 

Maszyny rolnicze w nowej cenie z gwarancją

 

podłokietnik powergrip

Prawy podłokietnik dzięki swojemu praktycznemu położeniu staje się centrum zarządzającym kombajnu, w którym operator może zmodyfikować wszystkie ustawienia i parametry. Ramię operatora wygodnie spoczywa na podłokietniku, natomiast elementy sterujące podstawowych urządzeń znajdują się blisko w zasięgu. 

 

 pulpit sterujący

Terminal TechTouch

 

Całkowitą nowością jest wyposażenie kombajnów zbożowych serii ACTIVA S w sprawdzony interfejs operacyjny TechTouch. Jest on przystosowany do pracy kombajnu, zintegrowany z prawym podłokietnikiem staje się najważniejszym elementem w obsłudze maszyny. Za jego pomocą można przeprowadzać wszystkie niezbędne ustawienia maszyny.

 

Komfortowa obsługa

 

Elementy sterujące do pracy kombajnem są komfortowo umieszczone po prawej stronie podłokietnika i umożliwiają uruchomienie pozostałych funkcji. Te miękkie przyciski są bezpośrednio połączone z menu terminala TechTouch.

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna