Zbiornik ziarna i silnik

Zbiornik ziarna i silnik w kombajnie Massey Ferguson Activa S

Zbiornik na ziarno i Silnik AGCO Power w kombajnach Massey Ferguson Activa S

Nowoczesny i niezawodny
SILNIK agco power

Silnik AGCO Power w kombajnie Massey Ferguson

Silnik AGCO SISU power

Silnik AGCO SISU power spełnia najnowsze normy dotyczące emisji zanieczyszczeń dzięki technologii Selektywnej Redukcji Katalitycznej (SCR). Inaczej mówiąc, jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań z dostępnych na rynku. Umożliwia ono ochronę środowiska, oraz bardzo duże obniżenie kosztów.

Ekonomia przede wszystkim

Możemy Państwa poinformować, że sterowanie pracą silnika jest tak zaprojektowane, aby uzyskać krzywą momentu obrotowego, taką aby uzyskać najbardziej dopasowaną konfigurację dla kombajnu zbożowego w celu zapewnienia mu ciągłego działania pod obciążeniem.

Taka właściwość w połączeniu z napędami o niskim zapotrzebowaniu mocy umożliwia duże oszczędności na paliwie przeliczając na tonę zebranego zboża.

Model Moc Maksymalna kW/KM Pojmność skokowa
MF Activa S 7345 179/243 7,4 l
MF Activa S 7345 MCS 179/243 7,4 l
MF Activa S 7347 225/306* 7,4 l
MF Activa S 7347 MCS 225/306* 7,4 l
Silnik AGCO Massey Ferguson Activa S

max. Moc w ISO TR 14396

* Moc max. z Power Boost

 


 

Wyjątkowo prosta dzienna obsługa silnika

 

Obrotowy kosz chłodnicy może być podniesiony do góry w celu ułatwienia dostępu do oczyszczenia chłodnic a bezpieczny pomost umożliwia bezpieczny dostęp i konserwację

Kontrola wkładu filtra powietrza silnika AGCO Power wykonywana jest bez użycia narzędzi, skraca to czas poświęcony na dzienną obsługę kombajnu. 

Zbiorniki płynów eksploatacyjnych są optymalnej wielkości i zapewniają długi dzień pracy kombajnu.
Pojemność zbiornika na paliwo 620 L
Pojemność zbiornika AdBlue 80 L

Zbiornik

 

Duży zbiornik na ziarno
zwiększa dzienną wydajność kombajnu

Zbiorniki na ziarno o dużej pojemności 8 600 l we wszystkich modelach serii ACTIVIA S połączone z szybkością rozładunku 105 l/s (w wersji z MCS) rywalizują z osiągami największych maszyn.

Długa rura wysypowa zapewnia odpowiednią wysokość i zasięg konieczny do wysypu ziarna na przyczepę. Standardowo kombajny wyposażone są w metalowe pokrywy zbiornika na ziarno, które otwierane są elektrycznie przez operatora z kabiny kombajnu.

Model

Pojemność zbiornika

Prędkość rozładunku

7345 8600 l 85 l/sek.
7345 MCS 8600 l 105 l/sek.
7347 8600 l 85 l/sek.
7347 MCS 8600 l 105 l/sek.
Zbiornik z ziarnem Massey Ferguson Activa S

 

Bezproblemowy wyładunek ziarna

Długa rura wysypowa zapewnia odpowiednią wysokość
i zasięg konieczny do wysypu ziarna na przyczepę.

 

Kombajn Massey Ferguson  Activa S w trakcie pracy na polu

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna