Wyposażenie ciągników Massey Ferguson serii 7700

Trzy wersje wyposażenia do wyboru Essential, Efficient oraz Exclusive oznaczają, że mogą Państwo dopasować

ciągnik i jego wyposażenie do własnych potrzeb i rodzaju wykonywanej pracy. 

Widok z góry ciągnika Massey Ferguson, który można nabyć w korbanek.pl.

wersja essential

Wersja Essential jest wersją podstawową MF serii 7700. Posiada ona wszystkie kluczowe elementy, których oczekiwał byś od ciągnika Massey Ferguson będące połączeniem łatwości obsługi i wszechstronności po to aby sprostać Twoim oczekiwaniom odnośnie mocy i wydajności, bez nadmiaru wyrafinowania.

 

 Ten pakiet wyposażenia łączy podstawowe właściwości ciągników MF serii 7700. Wyposażenie ESSENTIAL łączy prostotę, użyteczność i uniwersalność stawiając czoło każdemu wyzwaniu. Mogą Państwo wybrać przekładnię napędową Dyna-4 lub Dyna-6. Jeśli poszukują Państwo po prostu mocy osiągów, bez wyposażenia opcjonalnego, to taki poziom wyposażenia jest właśnie dla Was.

   Ciągniki w wersji Essential wyposażone są w unikalny mechaniczny joystick do obsługi ładowacza. Joystick ten umożliwia nie tylko obsługę ładowacza ale również zmianę kierunku jazdy ciągnika i zmianę przełożeń.  

 

 

 

Panel sterowania na słupku w ciągniku Massey Ferguson

wyposażenie wersji essential

W skład pakietu Essential wchodzi W skład wyposażenia opcjonalnego pakietu Essenital wchodzi
Przekładnia napędowa Dyna-4 lub Dyna-6 Eco 40 km/h Nowa amotyzacja przeniej osi QuadLink
System Autodrive Przekładnia napędowa Dyna-6 Eco 
Dźwignia przekładni napędowej na parwej konsoli Mocowania do ładowacza czołowego i joystick wielofunkcyjny
Układ hyrauliczny otwarty lub zamknięty  Radar poślizgu kół
Klimatyzacja i Radio CD/MP3 Zintegrowany przedni podnośnik i napęd W.O.M.
Pamięć prędkości obrotowej silnika Paronamiczna kabina
Pnaumatyczny fotel operatora Mechaniczna amortyzacja kabiny

wersja efficient

Efficient jest to środkowy pakiet wyposażenia ciągników MF serii 7700, zaprojektowany by pracować mądrzej i uzyskiwać lepsze wyniki. Wybierz  pomiędzy przekładnią Dyna-6 lub Dyna-VT, podłokietnikiem Command Control i zaworami sterowanymi  mechanicznie lub elektrohydraulicznie.

 

   Wersja ta została stworzona by zwiększyć wydajność i komfort pracy. Pakiet Efficient pozwala pracować szybciej, przyjemniej,  z większą dokładnością w połączeniu z wysokim poziomem wygody, ergonomii i niezawodności. Kontroluj w pełni najbardziej zaawansowane technicznie maszyny by wykorzystać ich zwiększoną produktywność.

 Pakiet wyposażenia EFFICIENT posiada podobne przełączniki na słupku kabiny do poprzedniej wersji ale w skład wyposażenia wchodzi również podłokietnik i dźwignia w kształcie litery „T” z do wyboru: z joystickiem wielofunkcyjnym lub rozdzielaczami Fingertip. Urządzenia obsługowe najczęściej wykorzystywane są zgrupowane w jednym miejscu, przez co ich obsługa jest prostsza dzięki intuicyjnej ergonomii.. 

  System Auto Drive pozwala bowiem zmieniać automatycznie wszystkie biegi i zakresy oraz umożliwia zintegrowanie obrotów silnika i określonego biegu podczas pracy z podnośnikiem czy wałkiem WOM. Dodatkowo dzięki temu systemowi dostępnemu w standardzie w możemy również zablokować ciągnik w określonym paśmie obrotów silnia. 

  Ciągnik MF serii 7700 wraz z systemem Auto Drive to nieniezastąpiony kompan podczas długich prac w polu przejmując za operatora obsługę ciągnika. Kierowca musi się tylko skupić na mszynie towarzyszącej. 

Massey Ferguson - ciągniki jutra dostępne już dziś.

 

 Zdjęcie przedstawiające widok wnętrza w wersji EFFicient ciagnika MF 5600.

wyposażenie wersji efficient

W skład pakietu EFFICIENT wchodzi W skład wyposażenia opcjonalnego pakietu EFFICIENT wchodzi
Przekładnia napędowa Dyna-6 Eco 40 km/h AutoDrive lub Dyna-VT Eco 40 km/h Przekładnia napędowa Dyna-6 Eco 50 km/h
Podłokietnik z dźwignią w kształcie litery T Nowa aktywna mechaniczna amortyzacja kabiny 
Układ hydrauliczny zamknięty LS o wydatku 110 l/min Zintegrowany przedni podnośnik i napęd W.O.M
Nowa amortyzacja przedniej osi QuadLink Radar poślizgu kół 
Klimatyzacja Terminal sterujący Datatronic 4 z obsługą wideo oraz ISOBUS
Rozdzielacze hydrauliczne : 2 elektrozawory i 1 lub 2 rozdzielacze obsługiwane mechanicne. Klimatyzacja automatyczna 
Mechaniczna amortyzacja kabiny SpeedSteer
Tempomat i funkcja “sprzęgło w hamulcu” – naciśnięcie pedału hamulca skutkuje przejściem przekładni w pozycję neutralną Przygotowanie do zamontowania układu prowadzenia równoległego Auto-GuideTM  3000 oraz systemu telemetrycznego AgCommand®
- Elektroniczny joystick wielofunkcyjny do obsługi ładowacza oraz mocowania do fabrycznego ładowacza czołowego

wersja exclusive

Kabina z najbogatszym pakietem wyposażenia EXCLUSIVE jest przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników poszukujących najnowszych rozwiązań, które okażą się rentowne w ich działalności. Podłokietnik Exclusive oferuje liczne zalety w zakresie komfortu i ergonomii, jeśli wiele urządzeń obsługowych jest na bieżąco wykorzystywanych.

 

 Pakiet Exclusive jest przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników poszukujących najnowszych rozwiązań w zakresie uniwersalności, ergonomii, komfortu i automatyzacji.

   Wyposażenie to jest skierowane do osób wykorzystujących maszyny bardziej intensywnie i poszukujących zaawansowanych rozwiązań, które obniżą ich koszty. 

 Podłokietnik wersji Exclusive posiada wiele zalet dla operatorów często używających określone funkcje. Poprawia on komfort i szybkość wykonywanej pracy. 

  Wersja Exclusive zawiera terminal Datatronic 4 jako wyposażenie standardowe. Wykorzystaj 7 calowy kolorowy wyświetlacz aby obserwować ważne dane o ciągniku, zapisywać i wykorzystywać funkcje pamięci. Terminal nadzoruje także zarządzaniem sekwencji na uwrociach, obsługę systemu maszyn zaczepianych (TIC), system Dual Control oraz funkcję prowadzenia równoległego Auto-Guide™ 3000 . Terminal ten jest kompatybilny z sygnałem ISOBUS i może być podłączony do kamery i wyświetlać obraz maszyn oraz przyczep zaczepionych z tyłu.

Wybierając wersję Exclusive masz możliwość wykorzystywania najbardziej zaawansowanych technicznie maszyn z optymalną wydajnością tak, aby wykorzystać ich przewagę większej produktywności.

  Pakiet Exlusive w ciagniku MF 5600, można go kupić w korbanek.pl.

wyposażenie wersji excluisive

W skład pakietu EXCLUSIVE wchodzi W skład wyposażenia opcjonalnego pakietu EXCLUSIVE wchodzi
Przekładnia Dyna-6 Eco 40 km/h AutoDrive lub Dyna-VT Eco 40 km/h Przekładnia napędowa Dyna-6 Eco 50 km/h
Podłokietnik z joystickiem MultiPad Zintegrowany przedni podnośnik i napęd W.O.M.
Rozdzielacze elektro-hyrdaliczne Fingertip lub opcjonalnie houstick wielofunkcyjny Kompletny układ prowadzenia równoległego wraz z SpeedSteer
Układ hydrauliczny zamknięty o wydatku oleju 110l/min. Zintegrowany przedni podnośnik i napęd W.O.M i niezależnymi zaworami
Nowa amortyzacja przedniej osi QuadLink Elektroniczny joystick wielofunkcyjny do obsługi ładowacza oraz mocowania     do fabrycznego ładowacza czołowego
Nowa aktywna mechaniczna amortyzacja  -
Terminal sterujący Datatronic 4 z ISOBUS z możliwoscią podłączenia kamery -
Klimatyzacja automatyczna oraz radio MP3, Bluetooth, USB & AUX -

Tempomat i funkcja “sprzęgło w hamulcu” – naciśnięcie pedału hamulca skutkuje przejściem przekładni w pozycję neutralną

-
Dual Control i system zarządzania na uwrociach oraz system telemetryczny AgCommand® -

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna